Lionels Mesi pievienojas KRÜ Esports kā e-sporta kluba līdzīpašnieks

- - No Comments on Lionels Mesi pievienojas KRÜ Esports kā e-sporta kluba līdzīpašnieks

KRÜ Esports ir e-sporta organizācija, kura bāzējas galvenokārt Dienvidamerikā. Organizācija tika dibināta 2020. gada beigās, un tās dibinātājs ir bijušais Argentīnas, FC Barcelona un Manchester City futbolists Serhio Aguero. Kopš tā laika KRÜ Esports komandas ir sacentušās lielākajās e-sporta disciplīnās, piemēram, Valorant un Rocket League un tagad e-sporta laukumā ienāk viens no pasaules vispopulārākajiem sportistiem, futbolists Lionels Mesi.

Aguero ienāca e-sporta pavisam vienkārši. Bijušais futbolists sāka straumēt COVID pandēmijas laikā ap 2019. gadu un kopš tā laika viņa mīlestība pret e-sportu ir tikai augusi. Pēc KRÜ Esports izveides 2020. gada beigās organizācija ir gājusi tikai augšup, un Lionela Mesi pievienošanās komandai tikai palīdzēs.

“Esmu priecīgs dalīt klubu ar Leo, protams, tagad sāksies jaunā posms mūsu organizācijas dzīvē, kam klāt arī nāk dažādi citi izaicinājumi. Tas mums visiem ir milzīgs pagodinājums, ka tieši Leo ir daļa no KRÜ. Viņš ir labākais futbolists visā spēles vēsturē, turklāt viņš ir arī lielisks draugs. Viņš ir personība, kas iedvesmo ikvienu un būs lielisks papildinājums visai e-sporta nozarei kopumā,”

sacīja KRÜ Esports izpilddirektors un bijušais profesionālais futbolists Serhio Kun Aguero.

Gada sākumā e-sporta gaiteņos izplatījās baumas, ka Aguero atkāpsies no KRÜ Esports īpašnieka amata. Tomēr daudzi fani bija priecīgi, kad izdzirdēja to, ka baumas ir nepatiesas. Aguero tagad kļūs par e-sporta komandas līdzīpašnieku, un e-sporta kopiena reaģē ārkārtīgi pozitīvi. Daudzi fani ir sajūsmā par to, kur šis paziņojums varētu aizvest e-sportu un, konkrētāk, KRÜ Esports Dienvidamerikas un pasaules e-sporta plašumos.

Tā kā Mesi ierašanās MLS izraisīja neredzētu ažiotāžu ASV futbola aprindās, e-sporta fani noteikti cer uz kaut ko līdzīgu – ka Leo ierašanās e-sportā izraisīs līdzīgas emocijas un piesaistīs jaunus fanus.

Dalīties ar rakstu: