Team Spirit kļūst par divkārtējiem The International čempioniem

- - No Comments on Team Spirit kļūst par divkārtējiem The International čempioniem

Esam noskaidrojuši Dota 2 pasaules čempionus un par tiem kļuva komanda Team Spirit! Drakoniem The International 12 finālā ar 3-0 izdevās pārspēt Gaimin Gladiators. Ar šo uzvaru komanda Team Spirit kļuva par divkārtējiem The International čemponiem, jo svinēja uzvaru arī 2021. gada turnīrā – The International 10.

 

Ja arī uzvarēt The International ir kaut kas tiešām unikāls, Team Spirit nav vienīgā komanda, kurai tas ir izdevies. Pirmā komanda, kas to paveica bija OG, kam attiecīgi uzvaras gan The International 8, gan arī The International 9.

Ja atgriežamies pie fināla, tad tajā sacentās divas turnīra favorītes. Team Spirit aiz muguras bija karsta sezona – uzvara Ryiad Masters turnīrā, savukārt, Gaimin Gladiators, noteikti vēlējās izcīnīt “Grand Slam” pēc uzvarām visos trīs DPC Majors turnīros gada laikā, taču beigās 3-0 Team Spirit labā.

Neraugoties uz ievērojami samazināto balvu fondu salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, Team Spirit pēc uzvaras tāpat nopelnīja vismaz 1 413 785 ASV dolārus. Otrās vietas ieguvēji, komanda Gaimin Gladiators mājās aizvedīs tikai 376 954 ASV dolāru lielu balvu fondu. LGD Gaming ieņēma trešo vietu un ieguva 251 372 ASV dolārus, savukārt Azure Ray ieguva 172 753 ASV dolārus un ieņēma ceturto vietu.

Dalīties ar rakstu: