Red Dead Redemption 3 ir izstrādes stadijā!

- - No Comments on Red Dead Redemption 3 ir izstrādes stadijā!

Kāds uzticams Twitter avots, internetā nopludinājis informāciju, kas apgalvo, ka Red Dead Redemption 3 oficiāli ir “izstrādes stadijā”.

Viens no iemesliem varētu būt tas, ka Grand Theft Auto 6 tuvojas izstrādes cikla beigām un spēles izdošanai. Rezultātā, daudzi Rockstar darbinieki varētu pārorientēties uz Red Dead Redemption 3, kura iznākšana, visticamāk, notiks vēl pēc sešiem vai septiņiem gadiem.

Jā, jūs dzirdējāt pareizi! Red Dead Redemption 3 varētu iznākt ap 2030. gadu.

Šīs baumas apstiprināja arī Twitter lietotājs @MyTimeToShineH, kuram ir laba reputācija taču MyTimeToShineH ir vairāk uz filmu spēlēm orientēts informācijas noplūdinātājs, kas specializējas tieši uz Marvel un DC informācijas noplūdēm.

Neskatoties uz to, šķiet acīmredzams, ka Rockstar kaut kādā veidā strādās pie Red Dead Redemption 3 – mēs tikai nevaram pateikt, kāda šī spēle varētu izskatīties. Tīmeklī cilvēki čivina, ka Red Dead Redemption 3 darbība varētu notikt pirms Red Dead Redemption 2 stāsta notikumiem.

Tādā gadījumā tajā būtu redzama Van Der Lindes banda agrākajos gados – ja tā vispār koncentrētos uz šiem varoņiem. Teoretiski, būtu loģiski, ja spēle aizsāktos līdz Blackwater notikumiem, jo tieši tajā brīdī Red Dead Redemption 2 banda tika izjaukta.

Ko domājat jūs? Vai jūs esat sajūsmā par Red Dead Redemption 3 iznākšanu, vai arī jūs vienkārši gaidāt Rockstar Games brīnumražojumu – GTA 6?

Dalīties ar rakstu: