Evil Geniuses svin uzvaru pasaules Valorant čempionātā!

- - No Comments on Evil Geniuses svin uzvaru pasaules Valorant čempionātā!

Tas ir noticis! Karstajā Losandželosas svelmē Ziemeļamerikas milzis Evil Geniuses izcīnija pasaules čempiona titulu. Vēl tikai gada sākumā komanda VCT sezonu sāka tabulas apakšā, taču pāris mēnešus vēlāk virs viņu galvām laistījās trofeja!

Ziemeļamerikas komanda finālā atriebās Āzijas pārstāvjiem, komandai Paper Rex. Abas šīs komandas jau tikās vienu reizi – turnīra sākumā Paper Rex ar 2-1 izrādijās stipŗaki pār EG un nosūtija Ziemeļamerikas komandu uz  lower-bracket. Ja arī lielajā finālā PRX cīnījās par katru centimetru, EG tomēr finālsērijā ņēma virsroku ar rezultātu 3-1.

Atgriežoties pie EG gada sākuma – Ziemeļamerikas komanda VCT LOCK//IN ietvaros ieņēma 9.-16. vietu. Arī VCT Americas sākums bija pelēks. Komanda pēc pirmajām sešām spēlēm atradās tabulas lejasdaļā ar kopējo bilanci 1-5…

Taču, tiklīdz komandai pievienojās Maksims “Demon1” Mazanovs, EG atrada savu pulsu un rezultāti gāja tikai augšup!

Evil Geniuses ar uzvaru turnīrā nopelnīja 1 miljonu ASV dolāru lielu naudas balvu, bet Paper Rex kā otrās vietas ieguvēji ieguva 400 000 ASV dolāru.

Evil Geniuses uzvara “Champs 2023” ir vēsturiska, un komandas trenere Kristīne “Potter” Či kļuva par pirmo sievieti, kas uzvarējusi Valorant pasaules čempionātā.

Pagājušā gada uzvarētāji Loud ierindojās trešajā vietā un saņēma 250 000 dolāru, savukārt, galvenie turnīra favorīti Fnatic ierindojās ceturtajā vietā un ieguva 130 000 ASV dolāru lielu naudas balvu.

Dalīties ar rakstu: