Mortal Kombat 1 ir tepat aiz stūra!

- - No Comments on Mortal Kombat 1 ir tepat aiz stūra!

Mortal Kombat ir jaunākā cīņas spēļu franšīze, kurai drīzumā varētu parādīties jauna daļa.

Cik noprotams, tad jaunās spēles pilnais nosaukums būs Mortal Kombat 1 un kā saka spēles izdevējs – tiks atgriezts laiks atpakaļ uz pašiem spēles pirmsākumiem. Par to pēdējā laikā nelielos vēsta arī dažādi tīmeklī publicētie video.

Mortal Kombat jaunākā daļa tiek plānota uz PC kā arī uz konsolēm, piemēram, PS5 un Xbox. Un tas nav viss – spēles izdevēji plāno spēli sagatavot arī priekš Switch faniem.

Starp citu, viss liecina par to, ka spēles izlaišanas datums ir ļoti tuvu. Vairāki spēļu industrijas eksperti spekulē, ka Mortal Kombat 1 varētu notikt Summer Games Fest expo laikā. Iepriekš minētā spēļu industrijas izstāde jau iepriekš tika izmantota kā dažādu spēļu izziņošanas platforma. Tā kā līdz iznākšanai ir palicis maz laika, varam sagaidīt, ka vasarā ar vien biežāk uzzināsim jaunas ziņas par Mortal Kombat 1!

Dalīties ar rakstu:
This entry was posted in Jaunumi by Sandis. Bookmark the permalink.
Avatar photo

About Sandis

Sandis ir e-sporta sensejs un Dateks.lv eksperts datorspēļu jautājumos, kurš seko līdzi visām aktualitātēm nozarē un pats regulāri nododas spēlēšanas procesam, lai pēcāk savus iespaidus izklāstītu kārtējās spēles apskatā. Sandis nespēj pateikt "nē" trim lietām - e-sportam, improvizācijas teātrim un itāļu ēdieniem.