Pirmās personas puzles spēles “Viewfinder” demo versija ir pieejama Steamā!

- - No Comments on Pirmās personas puzles spēles “Viewfinder” demo versija ir pieejama Steamā!

Zviedrijā bāzētais spēļu izdevējs Thunderful un Lielbritānijas spēļu izstrādātājs Sad Owl Studios šodien ar lielu prieku paziņoja, ka ir izlaiž pirmās personas puzles spēli “Viewfinder”. Spēles PC demo versija jau ir pieejama platformā Steam!

“Viewfinder” ļauj spēlētājam izdzīvot noslēpumainos puzles pilnos piedzīvojumus. Ja ieskatāmies sīkāk, tad tas izskatās aptuveni šādi…

Ja ieskatāmies sīkāk, tad spēlē “Viewfinder” ļauj dažādas fotogrāfijas, gleznas, skices, ekrānšāviņus un plakātus novietot plašajā spēles pasaulē. Tādā veidā viss iepriekš statiskais kļūst par reālitāti un daļu no apkārtējas vides. Šī unikālā spēles mehānika var strādāt divos virzienos – tā var gan radīt spēlētājam jaunu izaicinājumu ar ko saskarties vai arī tieši atvieglot spēles pieredzi!

Spēlē ir līmeņu sistēma un, protams, ar laiku tie kļūst grūtāki. Kopumā spēle ir kaut kas līdz šim neredzēts un es personīgi nevaru sagaidīt, kad to varēšu izmēģināt!

Dalīties ar rakstu:
This entry was posted in Jaunumi by Sandis. Bookmark the permalink.
Avatar photo

About Sandis

Sandis ir e-sporta sensejs un Dateks.lv eksperts datorspēļu jautājumos, kurš seko līdzi visām aktualitātēm nozarē un pats regulāri nododas spēlēšanas procesam, lai pēcāk savus iespaidus izklāstītu kārtējās spēles apskatā. Sandis nespēj pateikt "nē" trim lietām - e-sportam, improvizācijas teātrim un itāļu ēdieniem.