Red Bull Solo Q atskats. Uzvarētājs, kurš brauks uz Londonu ir noskaidrots

- - No Comments on Red Bull Solo Q atskats. Uzvarētājs, kurš brauks uz Londonu ir noskaidrots

Uz Fantadroma skatuves 15. aprīlī tika noskaidrots tas viens laimīgais, kurš pārstāvēs Latviju prestižajā Red Bull Solo Q 2023: World Finals finālsacensībās, kas norisināsies Londonā. Esam sagatavojuši nelielu rakstu, lai mēs visi varētu atskatīties uz pārsteigumiem bagāto sestdienu.

Mordungle un OceanCat ieklausās spēles tiesneša teiktajā pirms lielā fināla

Latvijas atlase

Red Bull Solo Q Latvijas atlasē kopumā piedalījās 80 spēlētāji un ceļazīmi uz fināliem Fantadromā nopelnīja gan pirmās kvalifikācijas četrinieks, gan otrās. Visi astoņi spēlētāji cīnījās par galveno turnīra balvu – apmaksātu dalību uz pasaules finālsacensībām, kas 19. maijā notiks Red Bull Gaming Sphere, Londonā.

Lielbritānijā par Solo Q uzvarētāja trofeju sacentīsies 24 nacionālo un reģionālo atlašu uzvarētāji.

Atpakaļ pie Fantadroma. Turnīra izspēle tika izmantota Single Elimination Best Of Three sistēma un par uzvarētāju kļuva OceanCat, kas fantastiskā finālā ar rezultātu 3:0 pārspēja Mordungle!

Čempiona zelts un OceanCat

Red Bull Solo Q Latvijas atlases pjedestāls:

  1. OceanCat (300€ dāvanu karte no Dateks.lv + apmaksāta dalība uz fināliem Londonā)
  2. Mordungle (200€ dāvanu karte no Dateks.lv)
  3. JohnDeer (100€ dāvanu karte no Dateks.lv)

Mordungle, OceanCat un JohnDeer. Visiem, protams, arī balviņas no Dateks!

Dateks stends

Dateks stendā arī gāja jautri! Viesi varēja iepazīties ar dažādiem datortehnikas jaunumiem un uzspēlēt dažas League of Legends treniņspēles!

Šeit arī Dateks League of Legends treniņbāze!

Red Bull Solo Q finālturnīrs

Šī gada pasaules fināls no 18. līdz 19. maijam notiks Red Bull Gaming Sphere, Londonā. Pasaules finālos par Solo Q uzvarētāja trofeju sacentīsies 24 nacionālo un reģionālo atlašu uzvarētāji un balvu fonds sastāda $10,000!

Tāpat visi globālā fināla dalībnieki gūs iespēju klātienē vērot League of Legends Mid-Season Invitational turnīru!

Iespējams, ka Afrisbee šī bija vissāpīgākā sestdiena šajā pavasarī. Puisis ierindojās 4. vietā un tieši viņš daudzu cilvēku acīs bija turnīra galvenais favorīts.

Dalīties ar rakstu:
This entry was posted in Jaunumi, Preses relīzes by Sandis. Bookmark the permalink.
Avatar photo

About Sandis

Sandis ir e-sporta sensejs un Dateks.lv eksperts datorspēļu jautājumos, kurš seko līdzi visām aktualitātēm nozarē un pats regulāri nododas spēlēšanas procesam, lai pēcāk savus iespaidus izklāstītu kārtējās spēles apskatā. Sandis nespēj pateikt "nē" trim lietām - e-sportam, improvizācijas teātrim un itāļu ēdieniem.