Bekhema atbalstītais esporta uzņēmums Guild Esports paplašinās

- - No Comments on Bekhema atbalstītais esporta uzņēmums Guild Esports paplašinās

Deividam Bekhemam piederošā esporta organizācija Guild Esports ir izveidojusi jaunu ražošanas un radošo pakalpojumu uzņēmumu – Guild Studios.

Jaunā apakšuzņēmuma mērķis ir piedāvāt radošus producēšanas un mārketinga pakalpojumus dažādām ar esportu iesaistītām pusēm, tostarp zīmoliem, aģentūrām un mediju īpašniekiem.

Samsung, viens no Guild esošajiem partneriem, jau ir piekritis saņemt pakalpojumus ar Guild Studios starpniecību, kā arī vismaz vēl viens uzņēmums. Darījumi kopumā ir radījuši sešciparu ieņēmumus, kā norāda Londonā bāzētā organizācija.

Šomēnes Guild Studios jau sadarbojās ar Samsung, lai palīdzētu veiksmīgi izlaist jaunāko Samsung viedtālruņa modeli – Galaxy S23. Guild izveidoja ietekmīgu influenceru pasākumu, kam sekoja “Roll-Up Mobile Esports” diena, lai demonstrētu viedtālruņa Galaxy S23 spēļu iespējas.

Dalīties ar rakstu:
This entry was posted in Jaunumi by Sandis. Bookmark the permalink.
Avatar photo

About Sandis

Sandis ir e-sporta sensejs un Dateks.lv eksperts datorspēļu jautājumos, kurš seko līdzi visām aktualitātēm nozarē un pats regulāri nododas spēlēšanas procesam, lai pēcāk savus iespaidus izklāstītu kārtējās spēles apskatā. Sandis nespēj pateikt "nē" trim lietām - e-sportam, improvizācijas teātrim un itāļu ēdieniem.