Dell piedāvās 5K izšķirtspējas monitoru zem $2000!

Wednesday, 2014. gada 19. November

Pēdējā gada laikā lielākie LCD paneļu ražotāji diezgan aktīvi ir sākuši tirgū piedāvāt monitorus ar 4K izšķirtspēju. Taču dārgo ražošanas izmaksu dēļ to cenas nav īpaši draudzīgas, un, salīdzinot ar FullHD izšķirtspējas produktiem, 4K monitors ar tikpat lielu diagonāli var izrādīties pat 3-4 reizes dārgāks.

Kamēr vairumam no mums 4K monitora iegāde ir tikai sapnis, ASV kompānija Dell ilgi nedomājot jau izgatavojusi UltraSharp sērijas monitoru UP2715K, kura matrica atbilst 5K, jeb 5120 x 2880 pikseļu augstai izšķirtspējai. Šis ir viens no pirmajiem produktiem tirgū ar tik grandiozu izšķirtspēju, taču tā pārdošanas cena solās būt salīdzinoši demokrātiska, aptuveni $2000 robežās (pašlaik to ir iespējams pasūtīt dell.com par $2,499.99).

Kā jau visi UltraSharp sērijas modeļi, arī Dell UP2715K specifikācijā ietilpst matēts IPS panelis ar LED apgaismojumu, atbalsts VESA sienas stiprinājumiem, kā arī statīvs ar augstuma regulēšanu un pivot funkcionalitāti. Tāpat pieejamas četras USB3.0, viena mini DisplayPort un divas DisplayPort ligzdas. Ir padomāts arī par kvalitatīvu audio, jo monitorā iebūvēti firmas Harman Kardon stereo skaļruņi, kas nodrošina 32W (2 x 16W) muzikālo jaudu (RMS).

Pagaidām gan mūsu rīcībā nav informācijas, kad UP2715K varētu parādīties Baltijas valstīs un kāda būs tā pārdošanas cena mūsu valūtā.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   5 Komentāri
 • somebody

  Smieklīgi, kā tie, kas pārdod, veido salīdzinājumus attēlos…pa kreisi viss sūdīgāko ko var, un pa labi tādu attēlu, kāds reāli ir visiem citiem monitoriem +/-
  Tīrākais bullshits mārketingā, lai gan, bilde pa labi varētu pat arī atbilst reālajam, bet kreisā ir galīgi garām…

 • Toms

  Nemaz tik smieklīgi nav. Var internetā sameklēt kādu autentisku 5120 x 2880 attēlu, un ar kādu fotoapstrādes programmu to samazināt uz 1920 x 1080 un saglabāt kā kopiju. Pēc tam šo kopiju atkārtoti vajag pārveidot uz 5120 x 2880, un pie 100% mēroga redzēsim identisku efektu kā rakstā minētajā attēlā. Lūk piemērs.

 • somebody

  Redz, pats tikko pierādīji, ka tas ir smieklīgi, jo bildi apstrādā persona, lai vizuāli apmanītu cilvēku, un tieši tāds paskaidrojums, kuru tu minēji, ir viens no veidiem, kā nedaudz piemānīt pircējus kas nesaprot no šādām lietām, un viņiem sāk likties, cik šis ekrāns ir labs. Protams, lielāka rezolūcija ir labāka utt, neapšaubu, un es kaut vai ticu tam, kas parāda to labāko pusi, bet es neticu tam, ar ko parasti tiek salīdzīnāts, tādējādi izceļot šo jaunumu uz fona vairāk nekā tikai pēc skaitļiem uz lapas. Protams ražotāji tā darīs, lai pārdotu un ieteiktu savu jauno preci, bet es tikai saku tā pat vien par to visu kopumā.

 • Janis

  Jautājums – kā šādu monitoru var saslēgt ar portatīvo datoru, kuram ir HDMI izeja un kā noteikt, vai portatīvais dators spēs to 5120 x 2880 izšķirtspēju caur to HDMI pavilkt. Esmu DELL monitoru fans,
  bet pagaidām tīri labi tieku galā ar 1920 x 1200 (Dell UltraSharp U2412M).

 • Toms

  Tas iespējams tikai ar DisplayPort 1.3 savienojuma palīdzību. HDMI pašlaik atbalsta maksimums 4K (4096×2160) izšķirtspēju, tādēļ arī šim monitoram HDMI ligzdas nav vispār.