Dateks un NVIDIA piedāvā – pērc videokarti, dāvānā saņem datorspēli!

Friday, 2013. gada 9. August

Sveicināti! Patīkama ziņa ikvienam dateks klientam – datorspēļu cienītājam. Esam vienīgie Latvijā, kas tikuši pie ekskluzīva piedāvājuma sadarbībā ar NVIDIA – iegādājoties mūsu veikalā kādu no akcijā iekļautajām GeForce GTX sērijas videokartēm – dāvināsim augusta lielākā spēļu industrijas grāvēja Splinter Cell: Blacklist kuponu, pēc kura reģistrēšanas GeForce mājaslapā varēsiet lejupielādēt spēles Digital Deluxe versiju.

Kuponu saņemsi iegādājoties kādu no NVIDIA GeForce GTX 660, 660 Ti, 670, 680, 690, kā arī GTX 760, 770, 780 vai TITAN videokartēm. Lai aplūkotu mūsu piedāvājumu, seko saitei Videokartes (PCI-EX).

Pievērsiet uzmanību, ka ne visu ražotāju modeļi kvalificējas šim piedāvājumam. Ekskluzīvo Splinter Cell kuponu reizē ar videokarti saņemsi tad, ja pie produkta pasūtījuma brīdī redzi uzrakstu “Dāvanā Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist kupons“.

Lai kodu aktivizētu, jādodas uz mājaslapu www.GeForce.com/FREESPLINTERCELL.

Akcija spēkā veicot pasūtījumu no šā gada 9. augusta līdz  31. septembrim. Kuponu jāaktivizē ne vēlāk kā 2013. gada 31. decembrī.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , ,   |   Tēma: Akcijas  |   8 Komentāri
 • Kristaps Bērzinš

  Paldies, bet 660ti tika iegādāts minecraft vajadzībām, nevis kautkādam jau no 3šās daļas pilnīgam sūdam. Ps 6xx hiend sērija arī labi parāda sevi Indiana Jones: Atlantis, ko vakar novērtēju.

 • Anonymous

  Nav spiesta lieta kodu izmantot. Var kaut vai kādam gribētājam to atdāvināt.

 • Ridiculous

  Vari man uzdāvināt, biju kaut kad šogad nopircis 680 karti no GIGABYTE, bet viņiem nekādu kuponu uz neko parasti nav, baigi biju kaut kā cerējis tomēr, ja vari, tad atdod man. Sūti ziņu uz manu e-pastu: bioshockfoxx@gmail.com

 • Ridiculous

  Vari man uzdāvināt, biju kaut kad šogad nopircis 680 karti no GIGABYTE,
  bet viņiem nekādu kuponu uz neko parasti nav, baigi biju kaut kā cerējis
  tomēr, ja vari, tad atdod man. Sūti ziņu uz manu e-pastu:
  bioshockfoxx@gmail.com Būšu ļoti pateicīgs ja varēsi atdot kodu man, ceru uz atsaucību.

 • Minecraft nīdējs

  Un tev vajag GTX 660 Ti priekš MINECRAFTA?!
  Vai vēl stulbāk ir iespējams izmest naudu… Runa iet gan par pašu mine-crap-ta licensi, gan par videokarti, kas to mēslu pavilktu uz 6 HD monitoriem. Kam tas vajadzīgs?
  Ja tu spēlē tikai mc, tad būtu pieticis ar, piemēram, GT 630, kas maksā aptuveni 2x mazāk. Plus, ja izdomā pamainīt žanru, tad nebūtu problēmu, jo, piemēram, Dead Island šamējā velk uz 60fps uz ultra grafikām. (Zinu, jo pašam agrāk bija gt 630).

 • Kristaps Bērzinš

  Nav jau tik traki ar mani, pa retam ar` BF2BC ar uzrauju. Un uz 3 FHD moņiem, ne 6.

 • Juris

  Labdien!

  Nvidiai jauns dīls šajā brīvdienu sezonā, pie tā arī būs iespējams tikt?

  http://www.geforce.com/whats-new/articles/announcing-the-geforce-gtx-holiday-bundle-featuring-heroes-pirates-and-spies

 • Borms

  Un kā būs ar jauno NVIDIA akciju http://www.geforce.com/whats-new/articles/announcing-the-geforce-gtx-holiday-bundle-featuring-heroes-pirates-and-spies kas sākās vakar 28.10. un ilgs līdz 26.11. Vai Dateksam šoreiz nav NVIDIA sadarbības partnera status?