Samsung prezentē lokanu un “neiznīcināmu” displeju

Sunday, 2012. gada 15. April

Samsung ir izstrādājuši AMOLED displeju, kurš tiek dēvēts kā „neiznīcināms.” Šobrīd šis displejs ir nonācis tādā stadijā, ka displejam ir jāatrod sava niša izstrādājumos, kurus varētu pārdot. Displejs ir pazīstams ar segvārdu „Youm.”

Samsung ir pieteikuši patenta tiesība Youm displeju tipam. Šie displeji piedāvās to pašu krāsu piesātinātību, ko AMOLED, jo ir bāzēti uz tās pašas izstrādes tehnoloģijas, tomēr atšķiras viena ļoti būtiska lieta – tas ir lokans un triecienizturīgs.

Cik tieši „neiznīcināms” ir šis displejs un kādu lokanību tas piedāvā, var noskatīties zemāk pievienotajā video rullītī.

Ziņas avots : NordicHardware.com

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   2 Komentāri
  • Viesturs

    Ja vēl tikpat izturīgas būtu visas pārējās telefona (ja pieļaujam, ka tas tik izmantots telefonos) komponentes- korpuss, akumulators, mikroshēmas, tad jau nebūtu nemaz tik slikti.

  • Aigars

    lol, nopietni ? izskatās nereāli, bet kā jau mūsdienās saka…tehnoloģijas ātri attīstās , pat ļoti strauji., var redzēt ka tas ir telefons, iedomājaties TV 😀 sīkais skrien un paklūp, atsitas pret TV, bet patiesībā TV tik okans ka viņš paslīdēja viņam garām jo mala aizlocījās un viņš ieslīdēja sienā 😀 , tagad Nintendo lietotāji varēs droši spēlēt bowlingu mājās neuztraucoties ka aizmetīs pulti pret TV to sadauzot 😀