Jauni AMD procesori jau vasarā

AMD gatavo otrās paaudzes APU procesoru platformu, kura lietotājiem būs pieejama jau otrā gada ceturkšņa beigās. Ar segvārdu „Trinity” šī platforma piedāvās jaunus procesorus, kā arī būs nepieciešamas jaunas pamatplates, kuras aprīkotas ar FM2 ligzdu.

AMD Trinity ir procesori ar vairākiem kodoliem un integrētu jaudīgu grafisko procesoru – Radeon HD7000 sērija. Iespējams, ar grafisko veiktspēju pietiks pat lielai daļai datorspēļu, tādējādi nodrošinot iespēju lietot datoru bez diskrētā grafiskā adaptera. Šie procesori būs ar augstu standarta takts frekvenci – augstākās klases produktiem pat 3.8GHz un Turbo Boost frekvence 4.2GHz.

Protams, līdz ar jauniem procesoriem, būs arī jaunas pamatplates ar A85 čipsetu un FM2 ligzdu, kuras varētu parādīties jau jūnijā, bet paši procesori nedaudz vēlāk.

 

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , , , by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.