Dateks.lv lapā ieviests LightBox bilžu pārlūks.

- - 3 Comments on Dateks.lv lapā ieviests LightBox bilžu pārlūks.

Dateks.lv tiek nepārtraukti uzlabots, un šoreiz kārta pienākusi bilžu palielināšanas funkcijai. Esam ieviesuši pašprogrammētu LightBox bilžu palielināšanas un pārslēgšanas logu, un patreiz cītīgi meklējam visus produktus, kam aizķērušās mazas bildītes, lai saliktu lielu-lielās un pārskatāmās.

Lūdzu pārbaudiet, vai uz Jūsu pārlūka viss strādā nevainojami, un ja ir kāda kļūda, noteikti ziņojiet komentāros! Tāpat mēs labprātu uzzinātu Jūsu viedokli par to, ko būtu vērts dateks.lv mājaslapā ieviest/uzlabot kā nākamo?

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Dalīties ar rakstu:
This entry was posted in Jaunumi by Toms. Bookmark the permalink.
Avatar photo

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.