Dateks.lv lapā ieviests LightBox bilžu pārlūks.

Dateks.lv tiek nepārtraukti uzlabots, un šoreiz kārta pienākusi bilžu palielināšanas funkcijai. Esam ieviesuši pašprogrammētu LightBox bilžu palielināšanas un pārslēgšanas logu, un patreiz cītīgi meklējam visus produktus, kam aizķērušās mazas bildītes, lai saliktu lielu-lielās un pārskatāmās.

Lūdzu pārbaudiet, vai uz Jūsu pārlūka viss strādā nevainojami, un ja ir kāda kļūda, noteikti ziņojiet komentāros! Tāpat mēs labprātu uzzinātu Jūsu viedokli par to, ko būtu vērts dateks.lv mājaslapā ieviest/uzlabot kā nākamo?

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir dateks.lv klientu konsultants - izskata klientu pasūtījumus, palīdz izvēlēties datortehniku, sniedz konsultācijas datortehnikas komplektēšanas jautājumos. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz birojs@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.