Jaunumi dateks.lv interneta veikalā 2012. gada janvārī.

Friday, 2012. gada 6. January

Esam uzsākuši darbu pie tā, lai savu filtru sistēmu, kas ļauj atlasīt preces pēc to īpašībām, padarītu vēl ērtāku. Patreiz ir veiksmīgi pabeigtas šādas sadaļas:

Cietie diski SSD papildināti ar filtriem: lasīšanas ātrums, rakstīšanas ātrums, formāts un pieslēgvieta. Attiecīgi visi produkti šajā sadaļā ir rūpīgi safiltrēti. Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst tieši datu lasīšanas ātrumam, jo tas ir galvenais kritērijs, kas spēj krasi ietekmēt subjektīvu uztveri par to, cik ātrs vai lēns ir konkrētais SDD.
Ja vēlaties konkrētu ietiekumu, tad varam rekomendēt akcijas preci Kingston 120GB HyperX, kura ir pieejams par 139 Ls un darbojas ar 555MB/s lasīšanas un 510 MB/s rakstīšanas ātrumiem. Šo disku krājumus pastāvīgi papildinām ar nelielu skaitu mūsu birojā, lai īpaši nepacietīgi klienti var tikt pie kārotā uzreiz.

Videokartes PCI-Express – šī sadaļa ir pamatīgi apstrādāta un tagad tur ir iespēja atfiltrēt pēc katra pieslēguma savienojuma veida D-SUB, DVI, HDMI un DisplayPort, kā arī visas kartes ir subjektīvi saklasificētas pēc to pielietojuma piecās grupās: “Home Cinema”, “Casual Gaming”, “Power Gaming”, “Hardcore Gaming” un “3D Graphics CAD/CAM”.
Sīkāks apraksts par katru no šīm grupām pieejams atverot jebkuru videokares lapu un nospiežot uz filtra “Pielietojums” informācijas blokā “Parametri”. Turklāt esam pacentušies katrai kartei izveidot aprakstu par tās pielietojumu un funkcijām saprotamā (pēc mūsu domām) valodā. Šajā sadaļā mums arī ir interesants akcijas produkts MSI GeForce GTX560 Ti TwinFrozr OC par ļoti pievilcīgu cenu – 149 Ls!

  Atmiņa (RAM) – šī sadaļa ir ieguvusi aprakstu katrai precei. Jo operatīvās atmiņas izvēle, it īpaši tajos gadījumos, kad nākas pašam meklēt saderīgu atmiņu esošam datoram, var sarūpēt īstas galvassāpes, jo zināma daļa atmiņas moduļu ir paredzēti novecojušu datoru uzlabošanai, daļa virstaktēšanas entuziastiem un daļa vidusmēra lietotāja vajadzībām jaunam vai esošam datoram.
 Katrs apraksts sniedz nelielu ieskatu konkrētā atmiņas moduļa vai komplekta pielietojumā.

  Portatīvie datoriLielākās pārmaiņas skārušas tieši šo sadaļu, jo prece ir ļoti sarežģīta un prasa daudz dažādu filtru, lai korekti aprakstītu visas atšķirības un nianses. Esam izdalījuši atsevišķos filtros visas svarīgākās pieslēgvietas: HDMI, DisplayPort, D-Sub, ExpressCard, Mic/Line, USB2.0, USB3.0, FireWire, kā arī parūpējušies par procesora kodolu skaita, frekvences un HyperThreading funkciju atsevišķu norādīšanu, kas var uzlabot meklēšanas un izvēles iespējas.
Arī šeit katrs dators ir ticis pie kārtīga apraksta. Šajā sadaļā ir vairāki speciālie piedāvājumi, tie ir atzīmēti ar zaļo ķeksīti “ieteicams” un ieraugāmi uzreiz lapas augšpusē.

  Tintes un lāzera printeri – šī ir pilnīgi jauna sadaļa, kas radusies apvienojot iepriekšējās tintes, lāzera un multifunkciju iekārtu sadaļas vienā. Līdz ar to patreiz kļuvis iespējams atfilrēt drukas iekārtas pēc pieslēguma veidiem: LAN, LPT, WiFi, USB2.0, USB3.0 un Buetooth, kā arī pēc funkcionalitātes: Skeneris, ADF, Kopētājs, Fakss, Duplex un, protams, pēc drukas tehnoloģijas: Tintes, Lāzera melnbalta un lāzera krāsaina druka.
Apraksti šai sadaļai vēl tikai top, tomēr pāris nedēļu laikā katrai precei tiks izveidots detalizēts, tekstuāls apraksts un būs iespēja pie preces izvēlēties un piepirkt klāt katram printera modelim papildus kātridžus.

Dateks speciālisti cītīgi strādā pie nākamo sadaļu uzlabošanas. Process ir darbietilpīgs un prasa rūpīgu pieeju. Katram gadās kāda kļūda, un mums to ir pietiekami daudz dēļ milzīgā informācijas apjoma, ko cenšamies pasniegt. Ja esi ievērojis kādu neprecizitāti filtros, kļūdu aprakstā vai ko citu, kas būtu jālabo, droši raksti komentāros – visu izlabosim! Esam arī gatavi uzklausīt priekšlikumus par jaunu filtru izveidi, vai kādiem citiem funkcionalitātes uzlabojumiem lapā.

Otra labā ziņa ir tā, ka esam pārskatījuši un sakārtojuši sadaļas Printeri un perifērija, kā arī Komponentes. Šīs sadaļas ieguvušas jaunas modernas ikonas un sakoptu izskatu!

Tas no jaunumiem patreiz viss, gaidām komentārus!

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |   Tēma: Jaunumi  |   21 Komentāri
 • propelleriem varētu uztaisīt vienu universālo filtru ar socket atbalstiem nevis 9324 atsevišķus ar Jā/Nē iespējām

 • anons īms

  Cik ilgi būs tā akcija videokartei?

 • Vēl 9 kartes ir birojā, iespējams, nākamnedēļ beigsies, tā kā, lai paspētu, pasteidzies! 🙂

 • DATEKS

  Citur tā vai tā šī rekomendētā videokarte ir lētāka …

 • Mums tā arī neizdevās atrast lētāk: http://www.salidzini.lv/search.php?q=N560GTX-TITW.FROZRII%2FO+

 • Šāda sistēma ir bijusi iepriekš un, variāciju skaita dēļ, izrādījusies neērtāka par patreizējo.

 • Fedja

  Citur jau var nozīmēt arī ebay vai newegg (240$)! Pērkot no MSI partijās pa 1000 arī būs labāka cena 🙂

 • Janis Upenieks

  Man ar Chrome nestrādā Jūsu lielākā daļa interneta veikala filtri. 
  3,5 collu HDD filtri tiek ielādēti. Notīrīju kešu, bet tāpat ielādes ikoniņa griežas un griežas. IE9 rāda visu korekti. 
  Tas tikai man tā?

 • Ebay un newegg cena velk līdzi augstas piegādes izmaksas, PVN un muitu, kas nav norādītas minētajā cenā. Turklāt garantijas gadījumā jārēķinās ar pakas sūtījumu no LV uz ārvalstīm, kas maksā bargu naudu. 

  Runājot par 1000 gab., dateks.lv dabūs Jums lielisku cenu 🙂

 • Pamēģiniet Control + F5. Ja nepalīdz, būtu lieliski saņemt no Jums ekrānšāviņu uz mareks@dateks.lv, jo pats darbojos ar Chrome un viss ir kārtībā.

 • Skuja2pac

  vai ir iespejam uzstadit(mainit) biosa seting ta ,lai vairs niesieslegtos monitors….?

 • Jā, protams. Piemēram, paceļot par augstu FSB, samazinot par zemu vCore, vDimm utt… Iespēju, kur izpausties, šeit ir daudz 🙂 Taču visu var labot ar CMOS iztīrīšanu – vai nu ar džamperīša palīdzību uz plates, vai CMOS baterijas izņemšanu uz dažām sekundēm

 • Skuja2pac

  pats nebutu to iedomajies….tas nostradaja…paldieesss! :))

 • Negribās jau galīgi jaukties citu darīšanās, bet tomēr ir kāda maza nianse – cietie diski jeb HDD (Hard Disk Drive) un SSD (Solid-State Drive) tomēr ir dažādas lietas un nebūtu korekti SSD ievietot HDD kategorijā…lai gan, iespējams, ikdienas lietotāji tiešam internetā meklē SSD HDD…

 • Patriez SSD plašākai publikai maz ko izsaka, tamdēļ esam piekarinājuši “cietie diski” pirms SSD, lai šo produktu padarītu saprotamāku.

 • Visneparastakais

  Apmeram kad varetu teoretiski palikt ieverojami letaki arejie cietie diski 2 tb un 3 tb ? Runa ir par 2 tb ap 70 ls un 3 tb zem 100 ls. Ta varetu but pec kada gada ? Kadas ir prognozes ?

 • Visneparastakais

   MSI GeForce GTX560 Ti TwinFrozr OC par ļoti pievilcīgu cenu – 149 Ls!
  Manuprat loti neizdeviga un ipasi darga cena par videokarti ar tikai 1 gb atminu.
  ———————————–
  Club3D GeForce GTX550 Ti, 3GB, GDDR3 [atmina veseli 3072MB, 900 MHz] ir kvalitativaka un gandriz uz pusi letaka Ls 86,27

 • asgards

  tādi mazītiņi ieteikumiņi:
  ssd listēm tomēr varēja likt klāt kontroliera modeli, nm, read/write ~ rādītājus (+/- 25mb robežās) un r/w ratio iespēju ( a to cenas jaunam un vecam tās pašas, bet viens ir w130/r270, jaunais w500/r550), savādāk tur 101 variants ko ķeksēt, iedos tikai vienu modeli katram ražotājam ;/un protams pieslēgumvietu uzmest pirms r/w tabulas ;)parasto hdd listē: vai kāds vēl tic ka wd havo variable rpm diskus?
  search ar bildi kkad būs iespējams?

 • Par kontrolieri paldies – jau domājam. Tikai pagaidām ražotāji nedod info. Jēga likt Sandforce un N/A ir nosacīta, bet pamēģināsim.

  Diapazonus patreiz nefiltrēsim, jo uzspiežot uz apjoma var atsijāt 90% un pēc tam izvēlēties ātrumus. Drīzāk ar laiku tiks izveidots kāds subjektīvais sadalījums no sērijas – HighSpeed, Mainstream un Value,

  Par secību arī paldies – bija piemirsies piekārtot.

  HDD pagaidām neko nemainīsim. WD apgalvo, ka ir tas intelli power, lai tad tas pagaidām paliek uz viņu sirdsapziņas.

 • Un par GTX 560 Ti OC var teikt – gandrīz uz pusi jaudīgāka arī.

 • 2 TB patreiz jau maksā 80 Ls.