Kingston nāk klajā ar ļoti ātru USB3.0 zibatmiņu

Sunday, 2011. gada 20. November

USB3.0 standarts paliek aizvien pieejamāks, tāpēc lielākajā daļā jaunu datoru USB3.0 pieslēgvietas jau ir standarts. Ražotāji pamazām sāk piedāvāt arī zibatmiņas ar USB3.0 interfeisu. Kingston, uz flash mikroshēmām bāzēto izstrādājumu ražotājs, prezentējuši līdz šim ātrāko zibatmiņu ar lasīšanas ātrumu ievērojami virs 100MB/s.

Kingston iepazīstinājuši ar jaunākajām DataTraveler HyperX 3.0 sērijas zibatmiņām. Šīs flash zibatmiņas izceļas ar lasīšanas caurlaidību – 225MB/s, kamēr rakstīšanas veiktspēja sasniedz 135MB/s. Protams, šie caurlaidības rādītāji ir aktuāli tikai USB3.0 portiem. Ja zibatmiņas izmanto USB2.0 portos, tad caurlaidība ir limitēta uz 30MB/s.

DataTraveler HyperX 3.0 būs pieejamas 64GB, 128GB un 256GB ietilpībā.

Tirgus cenas šīm atmiņām būs – 193$ par 64GB, 377$ par 128GB. Ietilpīgākajai no atmiņām vēl nav informācijas par cenu, taču tā varētu pārsniegt 500$ atzīmi.

Ziņas avots : NordicHardware.com

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   3 Komentāri
  • Viesturs D

    Flešku? Par tādu naudu? Ok, ātrums liels, ietilpība liela, bet… tomēr nē! Turklāt pēc pāris gadiem tās cenas būs vismaz 5 reizes zemākas.

  • Nav

    nu un ka pēc gadiem cenas būs zemākas? pērk jau tādēļ, ka vajag .. kādreiz 5mb hdd pirka par 3500$ 🙂

  • cenas ir diezgan pieņemamas (manuprāt)Tāda ietilpība un tāds ātrums tādā izmērā. praktiskuma ziņā stipri pārspēj ārējo hdd.
    Jāgaida, kad cenas kritīsies;) savādāk pa tādu naudu pagaidām labāk ieķert ssd 😀