Twitter pārliecināti par savu pārsvaru pār Facebook un Google+

- - No Comments on Twitter pārliecināti par savu pārsvaru pār Facebook un Google+

Web 2.0 samitā, kas notika Sanfrancisko, Twitter vadītājs Dick Costolo sacīja, ka Twitter plānos ir pārspēt divus galvenos konkurentus – FaceBook un Google+.

Twitter vadītājs atzīst, ka Facebook ir spēcīgs pretinieks, taču par Google+ neizteicās tik daudzsološi.Šobrīd Twitter ir ap 100 miljoniem aktīvu lietotāju, kuri ikdienā ieraksta aptuveni 250 miljonus twītu. Kā atzina Dick Costolo, tad Google+ par šādu lietotāju aktivitāti šobrīd var tikai sapņot.

Twitter izpelnījies savu apmeklējumu skaitu un popularitāti, pateicoties tā vienkāršajam lietotāja interfeisam un tam, ka paši lietotāji veido visu portāla saturu. Katrs var izvēlēties, kam sekot, ko lasīs, kam rādīs savus ierakstus, kam nē utt.

Droši jau var apgalvot, ka RSS lasītāji vairs nav aktuāli, ja visam sekot līdzi var ar Twitter starpniecību.

Ziņas avots – Fudzilla.com

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Dalīties ar rakstu:
This entry was posted in Jaunumi and tagged , , by Toms. Bookmark the permalink.
Avatar photo

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.