Iespējams, AMD jaunie grafiskie procesori gaidāmi jau decembrī

Tuesday, 2011. gada 18. October

AMD šogad plāno izlaist pirmās grafiskās kartes industrijā, kurām būtu 28 nanometru (nm) tehnoloģiskajā procesā veidots grafiskais procesors (GPU). Šobrīd pieejamās grafiskās kartes ir ar 32nm GPU.

Pēc pieejamās informācijas, var spriest, ka GPU varētu nebūt jaunākās paaudzes grafiskajai kartei (HD7000 sērijai), bet gan šobrīd aktuālajai paaudzei (HD6000). Iespējams, ka grafiskā karte būtu, piemēram, marķēta ar nosaukumu „Radeon HD6830”. Protams, tie ir tikai minējumi, taču skaidrs ir viens, ka AMD ir nepieciešams izveidot kaut vienu grafisko karti ar 28nm GPU, lai sāktu masveidā ražot jaunas grafiskās kartes ar šāda tehnoloģiskā procesa grafiskajiem procesoriem.

Ziņas avots – TechPowerUp.com

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   2 Komentāri
  • Anonymous

    Lai jaunās sērijas Radeon HD 7000 atbalstītu PCI-E 3.0 būs jābūt jaunajiem Ivy Bridge pročiem vai varēs palikt vecās paaudzes Sandy Bridge proči ?!

  • Nepieciešams būs jaunās paaudzes procesors – Intel Sandy Bridge-E vai Ivy Bridge. Protams, PCI-E 3.0 grafiskās kartes būs atpakaļ savietojamas ar PCI-E 2.0 slotu, tādējādi ļaujot tām darboties ar, piemēram, Sandy Bridge procesoriem. Attiecīgi tiek samazināta maksimālā slota caurlaidība, taču maz ticams, ka tas tik dramatiski ietekmēs kartes veiktspēju.