Google turpina augt!

Google savu darbību sāka kā interneta meklēšanas serviss, taču līdz mūsdienām Google ir saistīta ar praktiski visu interneta „impēriju.” Pa šo laiku Google gan ir ievērojami pacēluši ienākumu latiņu, gan noalgojuši tūkstošus jaunu darbinieku.

Kompānija turpina augt un paaugstinās arī gadu no gada ienākumi. Piemēram, šī gada trešā ceturkšņa beigās, Google nopelnījuši 9.72 miljardus dolāru, taču pagājušajā gadā, trešajā ceturksnī, tie bija 7.29 miljardi.

Liela daļa Google ienākumu nāk no kompānijai piederošajiem servisiem – YouTube u.c.

„Mums ir bijis lielisks ceturksnis,” saka Larry Page, Google CEO. „Peļņa ir pacēlusies par 33% gadu no gada un ceturkšņa ienākumi sasnieguši gandrīz 10 miljardus. Google+ šobrīd ir atvērts visiem un mēs pārspējām 40 miljonu lietotāju atzīmi. Cilvēki sliecas pievienoties Google+ neticamos tempos un mēs tikai sākam ieskrieties!”

Ziņas avots – Investor.Google.com

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.