AMD Bulldozer pirmie reālās veiktspējas testi

Saturday, 2011. gada 24. September

Cena un veiktspēja – šie ir divi noteicošie faktori, pēc kuriem mēs izvēlamies datora komplektācijas komponentes. Tieši šo divu faktoru attiecības latiņu, līdz ļoti zemai cenas pozīcijai, taču augstai veiktspējai, pacels jaunie AMD Bulldozer procesori.

Ilgi gaidītie, taču pozicionēti nedaudz virs vidējā cenu segmenta, AMD Bulldozer procesori drīzumā nonāks tirgū. Pirmās veiktspējas prognozes, ņemot vērā cenu, bija negatīvas. Tomēr AMD par ievērojami zemu cenu grasās piedāvāt veiktspēju, kas būs pielīdzināma Intel dārgākajiem i7-2600 procesoriem.

Runājot mazliet konkrētāk, AMD FX 8150 procesors, kura prognozētā cena ir ~250$, piedāvās to pašu veiktspēju, ko šobrīd piedāvā Intel i7-2600, taču Intel risinājums ir ~70$ dārgāks.

AMD publicētie veiktspējas testi demonstrē, ka FX8150 procesors ir pat ātrāks par Intel i7-2600 tādos veiktspējas testos kā WinRAR, 7Zip, Abbyy OCR, wPrime 32M u.c.

Ja AMD prezentācijas slaidi atbildīs realitātei, Intel nāksies piestrādāt pie savu procesoru pozicionēšanas tirgū ar zemākām cenām.

Ziņas avots – TechPowerUp!

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   1 Komentārs
  • nikromants

    Es vairs nezinu kam ticēt, gribu teikt ka citās lapās melo par rezultātiem, ka pat ar i5 tik var konkurēt, es gaidu to FX-8170 kad būs novembrī vai nākamajā gadā ap martu vai aprīli, un man labāk gribētos rezēt parasto lietotāju rezultātus, ko viņi domā, kāds tad nu viņš ir, vai arī youtube “NCIX Tech Tips” kurš labi visu parāda un paskaidro, proti angliski, un tur var labi no viņa daudz ko uzzināt, neko nemelo, par to esmu drošs, spēju atpazīt patiesībau no meliem, takā es gaidu viņu, ko viņš ziņos, un tad kādus citus mājas video vai citu benchmarks rezultātus, es protams ceru uz ekonomiskāko un labāko, cerības lieku uz FX-8170 modeli ka viņš pārspēs vai spēs konkurēt ar i7 2600k, jo cena būs lētāka nekā i7 2600k kas maksā latvijā 198Ls , bet FX-8170 vajadzētu but 150-160Ls.