Augstākās takts frekvences rekordu pārspēj AMD

Pirms AMD jauno procesoru izlaišanas, kompānijai izdevies sniegt ideālu preses kampaņu, sasniedzot pasaules rekordu virstaktēšanā ar vienu no gaidāmajiem procesoriem.

Izveidojot dažu pasaules labāko virstaktētāju komandu, izdevās validēt augstāko reģistrēto procesora takts frekvenci – 8.429GHz. Šo rezultātu izdevās sasniegt ar AMD astoņu kodolu FX-8150 procesoru, pie kodola sprieguma 2.016V, kas ir ļoti augsts spriegums. Protams, attiecīgi dzesēšanā tika izmantots šķidrais slāpeklis, taču, sniedzoties pēc rekorda, dzesēšanu aizvietoja ar šķidro hēliju.

Jāpiebilst, ka visi izmantotie procesori, kuri tika izvēlēti šī rekorda sasniegšanai, ir rūpnīcas paraugi. Visi čipi tika īpaši atlasīti. Tomēr, par spīti tam, rezultāts ir sasniegts un tas ir iespaidīgs.

AMD ir padalījušies arī ar video materiālu no šī pasākuma. Varat pavērot, kā tad tika sasniegts šis rezultāts.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.