Crucial piedāvā jaunus atjauninājumus SSD diskiem veiktspējas uzlabošanai

Laba ziņa visiem Crucial SSD disku īpašniekiem, kuri iegādājušies sekojošus SSD modeļus – CT064M4SSD2, CT128M4SSD2, CT256M4SSD2, CT512M4SSD2. Kompānija ir izlaidusi programmatūras atjauninājumu (firmware), kas ietver lielas pārmaiņas konkrēto SSD disku veiktspējā.Pirmkārt, atjaunojot programmatūru, iespējams iegūt līdz pat 20% augstāku datu lasīšanas ātrumu. Otrkārt, pieejami zemāki rakstīšanas aiztures laiki. Tāpat paplašinājies ir jaunāko čipsetu savietojamības atbalsts AHCI režīmiem.

Atjauninājumi pieejami šeit – Crucial.com

 

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.