AMD sāk piedāvāt savus DDR3 atmiņas moduļus

AMD ir paplašinājuši savu darbības sfēru un Japānas veikalu plauktos sāk parādīties AMD operatīvās atmiņas moduļi (RAM).

Kā apgalvo AMD, tad viņu moduļi esot 100% savietojami ar viņu ražotajiem CPU un APU. Komponentes esot notestētas pēc visiem industrijas standartiem un garantē uzticamu darbību un veiktspēju.

AMD operatīvās atmiņas moduļi tiek dēvēti par „Radeon DDR3 System Modules”. Šie moduļi iedalās trīs sērijās – Entertainment (1333MHz), ULTRA PRO Gaming (1600MHz) un Enterprise.

2GB DDR3 moduļa cena Japānas tirgū ir 1570 jēnas jeb 9.82Ls. Par plašāku pieejamību nekas vēl nav zināms.

Ziņas avots – en.EXPreview.com

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , , by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.