Portatīvais dators par 215Ls, kurš ļaus arī paspēlēt spēles!

Sunday, 2011. gada 3. July

Nesen ieguvu iespēju patestēt portatīvo datoru, kurš bāzēts uz AMD Fusion platformas. Runa ir par Toshiba Satellite C660D-177, kuru Dateks.lv piedāvā vien par 215Ls! Par šādu summu jūs saņemat divkodolu E350 procesoru, kurā ir integrēts arī jaudīgs grafiskais procesors – Radeon HD6310.

 

Vizuālais iespaids. Toshiba šo modeli, kaut tas ir bāzēts uz AMD Fusion platformas, nav īpaši izcēluši. Korpuss ir tieši tāds pats kā pārējiem C660 sērijas Toshiba datoriem, kuros ir pat i3-380M procesori. Korpuss ir nostrādāts gludi, taču kā vienīgo mīnusu var minēt pirkstu nospiedumu paliekas pie katra pieskāriena tā virsmai.

Uzstādīt operētājsistēmu un atrast draiverus nebija grūti. Toshiba mājaslapā viss ir viegli pieejams. Kad ar to biju ticis galā, laiks uzstādīt pēdējos DirectX atjauninājumus, lai varu notestēt spēļu veiktspēju.

Pirmā spēle, ko vēlējos pamēģināt, bija Call Of Duty : Black Ops. Žēl, bet AMD X2 350 procesors ar šo spēli netika galā, lai iegūtu baudāmu spēles procesu, tāpēc ķēros klāt citām spēlēm, kuras man kārojās izmēģināt uz šī laptopa.

Codemasters veidotā spēle Race Driver : Grid. Šī bija otrā spēle, kuru vēlējos patrenkāt, lai pārbaudītu Radeon HD6310 grafiskās kartes veiktspēju. Ātri vien atradu spēles demo versiju, uzinstalēju, pielāgoju nedaudz iestatījumus un drifta sesija varēja sākties. Ielādes ātrums bija pārsteidzoši ātrs, kā arī kadru atjaunošanās ātrums nelika vilties. 30 – 40 kadri sekundē, tādu veiktspēju nodrošināja AMD X2 E350 savienojumā ar Radeon HD6310.

Skaidrs, ka ar braukšanas spēli viss ir kārtībā, tad tagad vajadzētu kādu spēli, kur ir apvienots nedaudz no action un loģiskās domāšanas. Tāpēc uzstādīju Valve veidoto Portal 2. Pie ekrāna natīvās izšķirtspējas 1366 x 768 punkti, izslēgtu tekstūru pielīdzināšanu, spēles kadru atjaunošanās ātrums bija ap 30 kadriem sekundē.

 

Pēc šo divu spēļu testēšanas, skaidrs bija fakts, ka arī uz portatīvā datora, kurš maksā vien 215Ls, ir iespējams paspēlēt spēles. Protams, Crysis 2 un Call Of Duty jaunākās relīzes izpaliks, taču spēles kā Racedriver : Grid, Portal 2, dažādi vecāki šūteri, TrackMania utt., varēsiet spēlēt ar gludu spēles procesu.

Ja arī Tevi ieinteresēja Toshiba Satellite C660D-177 portatīvais dators, tad sīkāku specifikāciju par to, iespējams aplūkot šeit – Satellite C660D-177

Atjauninājums – ņemot vērā komentārus šeit un dažu lietotāju problēmas atrast draiverus, piedāvāju Jums visus nepieciešamos draiverus iegūt ar vienu lejupielādi. Seko saitei šeit – failiem.lv

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , , , , , ,   |   Tēma: Akcijas, Jaunumi  |   6 Komentāri
 • e

  Labāk pastāstiet, kad pie jums būs pieejami AMD LLano?

 • davfreim

  Es arī gaidu Lliano, jo šim Toshiba bačas laiks ir par mazu priekš tāda vāja procesora, bet netā sēdēšanai un video skatīšanai gana labs ir, tikai HD gribētos 500 GB.

  Spēles gan ar šo paspēlēt var, bet spēlēt kārtīgi nevar. Tomēr vairāk paredzēts priekš neta un video skatīšanās, šajā lauciņā tiešām super.

 • Kaspars

  Sveiki.
  Izlasīju rakstu un tur bij rakstīts par ļoti gludu OS instalācijas procesu.
  Man kaut kā tik vienkārši vis nesanāca.
  Gribēju likt Windows 7. Sākas instalācija. Tieku līdz tam, ka tiek prasīti kaut kādi draiveri. Eju uz ražotāja mājas lapu -> download drivers. sabalstu visu kas nepieciešams: modelis, os…utt. Reāli neviens no atvilktajiem draiveriem nenostrādāja. Laikam rokas līkas..
  Varbūt kāds varētu apgaismot mani, kas par lietu, un ko daru nepareizi un ja iespējams iemetam linku, kuri tieši draiveri nepieciešami os uzinstalēšanai.
  Vēl tāda nianse, ka draiveri vga, bt, u.c. ražotāja lapā ir tikai win 7 x64. ko tā? 32 bit win draiveri nevajag?

 • Kaspars

  nu tāks.. ar instalācijas procesu galā tiku,
  tagad tāda bik lielāka šaize, proti, uz ekrāna ik pa laikam uzlec švīkas. izskatās, ka kaut kas pārkarst, bet jaunam kompim?! common! kā tā var būt?

 • Kaspars

  @Kaspars

  Kā jau rakstā minēju, ar OS instalāciju nebija nekādu aizķeršanos, taču ar draiveru atrašanu ir cits stāsts, to katrs izdarīs tik ātri, cik jau rocība ļauj. Taču, ņemot vērā Tavu komentāru un dažu klientu apciemojumus birojā, ka nevarot atrast draiverus, raksta beigās pievienoju linku, kur iespējams lejupielādēt visus draiverus, lai C660D-177 spētu sevi pierādīt no labākās puses.

  Runājot par Win 7 64bit un 32bit draiveriem… Ir tā, ka Windows 7 64bit operētājsistēma ir tagadne. Kāda jēga ir no Win 7 32bit versijas? Pirmkārt, ar Win 7 64bit ir plaša atpakaļsavietojamība programmatūras līmenī ar 32bit programmām. Savukārt, 32bit OS šāda savietojamība ar 64bit programmām nebūs. Otrkārt, natīvs atbalsts 4GB un vairāk operatīvajai atmiņai. Savukārt, 32bit OS tāda nebūs.

  Runājot par Tavu problēmu. Pirmkārt, izmēģini draiverus, kurus pievienoju rakstam! Otrkārt, vai portatīvais dators tiek lietots pienācīgos apstākļos (nestāv uz segas utt.)? Ja Tev liekas, ka šī ir mehāniskas dabas problēma, kurā vainīgs ir ražotājs, tad vari nest savu C660D-177 uz SERVICENET.LV Mūkusalas iela 41b, Rīga – tālr. 67460399.

  Lai viss izdodas!

  Kaspars

 • Kaspars

  Paldies par komentāru!
  Par draiveriem un to pieejamību sapratu, viss ok.

  Par švīkām uz ekrāna. Vispirms izmēģināšu Tevis ieteiktos draiverus grafiskai kartei, ceru ka līdzēs. Ja nē – uz Servicenet. Kaut kā jokaini ka pilnīgi jaunam pc
  Dators tiek lietots atbilstošos apstākļos, ti. uz biroja galda. Švīkas parādījās jau programmu instalēšanas procesā uz desktopa, spēlēs švīku nav. Vēlreiz saku – ceru ka to izlabos draiveru reinstalls.

  Paldies!