SIA Dateks Grupa piedāvā iegādāties preces līzingā ar “zelta klienta” nosacījumiem!

Sadarbībā ar InCredit Group un Aizdevums.lv SIA Dateks Grupa piedāvā “zelta klienta” nosacījumus kredītiem no 49 līdz 3000 LVL jebkurai datortehnikas precei līdz 2011. gada 30. jūnijam.

Lai veiktu pirkumu līzingā,

  1. Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam ar darba stāžu ne mazāk kā 3 mēneši esošā darba vietā. Turklāt tiks pārbaudīta Jūsu kredītvēsture visos lielākajos kredītinformācijas birojos.
  2. Izvēlētās preces jāievieto iepirkumu grozā, un jāveic reģistrācija un pasūtījums, norādot apmaksas veidu „Līzings”.
  3. Nākamajā pasūtīšanas procesa solī automātiski būs pieejama līzinga pieteikuma anketa, kā arī saņemsiet saiti uz šo anketu e-pastā, aizpildīšanai Jums izdevīgā laikā.
  4. Pieteikuma anketā būs jānorāda Jūsu darba vieta, izpeļņa un citi līzinga noformēšanai nepieciešamie dati.
  5. Pēc pasūtījuma un pieteikuma informācijas saņemšanas mēs sazināsimies ar Jums un pārvaicāsim, kurai(ām) līzinga kompānijai Jūs vēlaties iesniegt pieteikuma anketu, kā arī precizēsim pasūtījuma datus.
  6. Pēc Jūsu telefoniskas piekrišanas mūsu menedžeris nosūtīs pieteikumu līzinga kompānijai un saņems atļauju līguma slēgšanai (šī procedūra aizņem ne vairāk kā stundu laika). Kad atļauja būs saņemta, mēs sagatavosim līgumu un preces pavaddokumentus, un jūs varēsiet saņemt preci mūsu birojā, vai arī Jūsu norādītajā adresē, kur arī notiks līguma parakstīšana atbilstoši preces pieejamībai un piegādes noteikumiem.
  7. Līguma parakstīšanas brīdī Jums jābūt sagatavotai Jūsu pasei. (ja vēlaties piegādi, tad jāsagatavo pases kopija)

Veiksmīgus pirkumus!

 

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.