Android Market apsteigšot Apple App Store tuvāko mēnešu laikā

Friday, 2011. gada 29. April

Distimo, aplikāciju analītikas kompānija, ir publicējusi pēdējos pētījumus un secinājumus par aplikāciju tirgu. Ņemot vērā tirgus izpēti, Android piedāvā vairāk bezmaksas aplikāciju, nekā Apple App Store.

Kamēr Android šobrīd piedāvā ap vairāk kā 130 tūkstošus bezmaksas aplikāciju, Apple atpaliek ar 120 tūkstošiem. Taču Android piedāvā tikai vienu trešdaļu maksas aplikāciju, ja salīdzina ar Apple aplikāciju tirgu.

Vēl šobrīd Apple App Store ir lielākais aplikāciju tirgus, taču Distimo apgalvo, ka Android pārspēs Apple App Store apjomus tuvāko piecu mēnešu laikā.

Distimo arī prognozē, ka BlackBerry App World dubultos savus apjomus un pārspēs Nokia Ovi Store. Bet, ejot laikam, Windows Phone tirgus būšot lielāks gan par Nokia, gan BlackBerry aplikāciju tirgiem.

Ziņas avots – Mobile-Device.biz

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   1 Komentārs
 • @rucijs

  Sveiks.

  Klau, vai vari man ieteikt kādu rakstu vai pastāstīt pats par appstore pirkumu politiku?
  Vai joprojām ir iespējami tikai vienreizējie maksājumi par aplikācijām- samaksā sākumā un miers? Vai nav paredzēti ikmēneša maksājumi!? Cik noslēgti Apple ir pret aplikācijām, kurās iesaistītas finanses- aplikācijas, kuru ikmēneša maksa lietotājam būs atkarīga no tā, cik aktīvs tu tur esi (kā piemēram).
  Kur par vislabāk iepazīties ar šo sistēmu?
  Paldies jau iepriekš,

  @rucijs