Jaunums augstākās veiktspējas gaisa dzesētāju lauciņā no Alpenföhn

Alpenföhn, kompānija, kura nodarbojas ar dzesēšanas risinājumu izstrādi datoriem, prezentējusi jaunu gaisa dzesētāju stacionārajam datoram, kurš nodēvēts par „K2.”

Alpenföhn K2 ir torņa tipa dzesētājs, kurš izmanto „Twin tower” dizainu. Dzesētājs sastāv no diviem torņiem, kuri ir veidoti no alumīnija ribām (katrā tornī 49 ribas), kurām cauri iet astoņas siltuma vadīšanas caurules ar diametru 6mm.

Dzesētājs izceļas arī ar savu dizainu, jo torņu alumīnija ribas ir apstrādātas un ieguvušas viļņotu formu. Taču šādam dizainam ir arī efektivitātes ietekme uz dzesēšanu, jo tiek izveidots plašāks gaisa plūsmas laukums starp dzesētāja ribām un ventilatoru.

Oficiāls iznākšanas datums vēl nav zināms, taču cena būšot ap 70-75 eiro (manuprāt, augstā cena ir arī nostrādātā dizaina nopelns).

Ziņas avots – NordicHardware.com

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.