GigaByte gatavo pamatplati ekstrēmai virstaktēšanai

Sunday, 2011. gada 27. February

GigaByte drīzumā plāno izlaist jaunu pamatplati, kura paredzēta Intel LGA1366 procesoriem – X58A-OC. Jāpiemin tas, ka pamatplate atbalsta seškodolu Gulftown procesorus, taču šī nebūt nav tā ziņa, kas šo pamatplati izceltu uz citu fona. Tā kā pamatplate orientēta uz virstaktēšanas nišu, tad tai ir arī attiecīgi „ekstrēma” procesora barošanas ķēde, kura spēj piegādāt procesoram, ja ir nepieciešams, pat 1200W jaudu!

Protams, nav tāda centrālā procesora, kuram būtu nepieciešama 1200W jauda, taču reklāmas triks ir izdevies. Attiecīgi gan barošanas ķēdei ir augsts potenciāls, tādējādi spējot saglabāt augstāku stabilitāti pie ļoti spēcīga noslogojuma. Šādu jaudu nodrošina tas, ka virs CPU ligzdas ir divi, astoņu kontaktu, papildu barošanas spraudņi.

Nav aizmirsts arī par papildu barošanu grafiskajām kartēm. Pamatplates lejas daļā ir divi Sata barošanas spraudņi, kuri ir piesaistīti PCI-E slotiem, tādējādi ļaujot nogādāt papildu strāvu tieši grafiskajām kartēm. Jūs pat varat izmantot trīs individuālus barošanas blokus, piemēram, viens procesoram, bet divi grafiskajām kartēm.

X58A-OC būtībā ir izstrādāta jaunu virstaktēšanas rekordu iekarošanai. Tāpēc, ja uzskatāt sevi par aizrautīgu virstaktēšanas entuziastu, tad, iespējams, šāda pamatplate Jūs interesēs. Pagaidām gan vēl nav zināms, kāda būs pamatplates cena, bet pieejamība solās būt marta beigas/ aprīļa sākums. Taču ar šobrīd pieejamo GigaByte pamatplašu klāstu, varat iepazīties šeit – GigaByte pamatplates (Intel) un GigaByte pamatplates (AMD)

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , , , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   6 Komentāri
 • CHR

  Dooh – būtu ko jaunu ieraudzijis – varētu aplaudēt, bet no internetā atrodamās info – šī plate ar neko nav labāka par pārējām entuziastu platēm, jau šobrīd pieejamām tirgū. Tās patšas EVGA X58 CF3/CF 4way SLI, G1-Killer sērija, Rampage 3 Extreme ir tik pat labas – un pat labākas par šo eksemplāru.

 • Arturo

  Labāk izlasi kārtīgāk visu tekstu kas tur bija rakstīts, citēju-Jāpiemin tas, ka pamatplate atbalsta seškodolu Gulftown procesorus, taču šī nebūt nav tā ziņa, kas šo pamatplati izceltu uz citu fona.

 • Kaspars

  @CHR – parādi man vēl kādu pamatplati ar šādu barošanas ķēdi, kurai ir elementi, no kuriem katrs spēj turēt 50A strāvu!
  Parādi man pamatplati, kurai ir PWM, kura frekvenci var mainīt, kamēr Tu dzenā Crysis! 🙂

 • CHR

  Tas ir tikpat smieklīgi, cik pats produkts. Tu nodarbojies ar OC kas dzenā Crysis? Kad šī plate iznāks – es labprāt sacentīšos,, ja Dateks man uz testu uzsauks 990x (diemžēl man ir tikai 950), evga x58 classified3, 3xGTx580,12GB Dominator GT@2000Mhz + zem pilna cikla 2 loop EK LCS un man patīk domāt – ka x58 OC vairāk par manu plati nevarēs.

  P.S. Ja Dateks grib testu – email mans listed below.

 • CHR

  @Kaspars: Pēc nelielas apspriešanās ar dažiem augstas pilotāžas OC lads – Plate pati par sevi būs pievilcīga tikai ar cenu.

  P.S. Parādi man CPU kuram vajag 600W (12v 50A) x2? N****s sviestu, ja neko nesaproti no OC.

 • @CHR – par Crysis bija tikai ilustratīvs piemērs, pamata doma ir tāda, ka real time Tu vari mainīt PWM frekvenci, kas ir pietiekoši būtiski, ja runa iet par rekordu iekarošanu.

  Otrkārt, Tu laikam nesaproti, ko dod šāda barošanas ķēde. Protams, šī nebūt nav vienīgā plate, kurai būtu spēcīga barošanas ķēde, pat pārāk spēcīga, tomēr fakts kā tāds – jo augstāka rezerve, jo labāk. Lai gan procis ne tuvu tik daudz strāvu neprasa, tomēr, pie maksimāli augstas noslodzes, barošanas ķēde nekarsīs, nestrādās ar pīķa jaudu.