Miljards GPU no Nvidia

Kompānijai Nvidia ir daudz grafisko procesoru (GPU), tiešām daudz, kuri atrodas daudzās tirgus nišās – gan portatīvajos datoros, gan netbukos, gan stacionārajos datoros, sākot no lētiem, līdz pat dārgākajiem, veiktspējā jaudīgākajiem GPU, kādi vien eksistē. Viena lieta, kas visiem Nvidia GPU ir kopīga – Nvidia izveido to dizainu, taču TSMC tos fiziski rada.

Nvidia un TSMC šodien paziņoja, ka viņi kopā jau ir nogādājuši pārdošanā vienu miljardu GeForce GPU. „Zaļajai” kompānijai šo skaitli ir izdevies sasniegt 12 gadu laikā, taču, nu, tas ir sasniegts un, ar skatu nākotnē, tiek lūkots jau uz nākošo miljardu.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , by Toms. Bookmark the permalink.

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.