Dāvana jaunajā gadā Radeon HD6950 īpašniekiem!

Tuesday, 2010. gada 28. December

Vai tik salavecis nav mazliet pastrādājis ar AMD, jo izrādās, AMD Radeon HD6950 grafiskā karte ir diezgan viegli pārveidojama par Radeon HD6970, izmantojot tikai dažus peles klikšķus.

Pilnu aprakstu, kā tad tas notiek, varat atrast šeit – TechPowerUp!

Īsumā pastāstīšu. Radeon HD6950 no Radeon HD6970 atšķiras tikai ar divām lietām – augstāks straumēšanas procesoru skaits, augstākas darbības frekvences. Šo iemeslu dēļ, Radeon HD6970 ir ievērojami augstākas veiktspējas karte. Taču, nu, ir izdomāts, kā tad ieslēgt šos straumēšanas procesorus un iegūt tās pašas frekvences Radeon HD6950, kas ir Radeon HD6970. Viss ir izdarāms pārrakstot grafiskās kartes BIOSu.

Tātad, ja Jūs vēlaties ietaupīt un nepirkt grafisko karti par teju vai 400Ls, tad varat „nedaudz” ietaupīt un paņemt Radeon HD6950 par pieticīgāku ciparu, saņemt to pašu veiktspēju (Neaizmirstiet, ka šim procesam ir nepieciešamas priekšzināšanas darbā ar datoru, kā arī atbildība par jebkādiem bojājumiem gulstas uz Jūsu pleciem)!

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   8 Komentāri
 • Tātad, ja Jūs vēlaties ietaupīt un nepirkt grafisko karti par teju vai 400Ls,
  ————-
  Nu shitaa cena ir zakshana gaishaa dienas laikaa 😉
  Ir LV veikali kas 6970 tirgo pa 260 Ls 😉

 • 6970 par 260 ls neviens netirgo – tas ka tāda cena tiek uzrādīta salidzini.lv neko nenozīmē, jo šo karšu fiziski nemaz nav – tās nav pieejamas un nopērkamas par šādu cenu. Salidzini.lv neveic pārbaudi, ko tirgotāji uzrāda savos katalogos, kas paver plašas iespējas pircēju maldināšanai.

  Tas gan, protams, neattaisno šo 400 latu kartes cenu. Bet nu pagaidām mēs to nevaram lētāk piedāvāt, jo par lētāku nauda tā nav pieejama pie Baltijas izplatītājiem. Kā šīs kartes kļūs populārākas un noliktavās parādīsies lielākā skaitā, tā arī cenas nostāsies normālā līmenī.

 • Emc

  Atļaušos nepiekrist Imantam no Dateks-a. Ir šobrīd pieejama nopirkšanai 6970 pa 283Ls. Reāli pazvanīju un uzprasīju vai var tādu nopirkt un man teica ka ja šodien līdz 4iem pasūtu tad jau ap 5iem varēšu dabūt. 🙂 protams nepērku jo naudas nav, bet šo es rakstīju lai parādītu ka salidzini.lv ir lietas kuras var nopirkt stipri lētāk. Protams ja cenas atšķirtos līdz 20Ls, es jebkuru preci pirktu Dateks-ā – ir laba pieredze ar šo interneta veikalu, un tur ir atsaucīgs personāls. (To uzrakstīju lai j;us saprastu ka man nav nekas pret Dateks- u).

 • Cien. Emc! Salidzini es redzu 2 firmas, kas piedāvā šo karti par 283 latiem. Uzspiežot uz preces pirmajā ir rakstīts “Iespējams saņemt pēc 7 darba dienām no brīža, kad saņemta priekšapmaksa!” un otrajā rakstīts “Piegāde: 1 nedēļas laikā”. Mans secinājums – cilvēks, kurš jums pa tālruni atbildēja ka preci var saņemt šodien plkst. 5os, gluži vienkārši melo vai arī nepārzina savu piedāvāto preču sortimentu. Papildus varu piebilst, ka šāda prece ir redzama vietējā vairumtirgotāja ALSO Latvija (bijušais GNT) katalogā, bet noliktavā viņiem tās nav, par ko arī liecina 2 augstākminēto weblapu komentāri par piegādi.

  Tad, kad šī karte būs vietējā noliktavā arī mēs viņu piedāvāsim par līdzīgu cenu.

 • Emc

  Laikam gan, jo to uzrakstu par 7 darba dienām, pat neieraudzīju. Lai nu kā – nevienā brīdī nebiju domājis to kā apvainojumu Dateks-am.

 • gludeklis

  Tagad pēc šī atklājumā Dateks pacels cenas HD6950 kartēm 😉

 • Sāls

  Gaidi nedēļu vai maksā priekšapmaksu, bet tas ir to vērts lai ieekonomētu 130 Ls, rupji rēķinot Dateks HD6970 videokartes uzcenojums tuvu 100%

 • @Sāls: Gaidi gadu un dabūsi vēl 2x lētāk! Mēs savu karti piedāvājam saņemt rīt un apmaksāt skaidrā naudā, preces saņemšanas brīdī. Un mūsu uzcenojums ir tieši tāds pats kā jebkurai citai videokartei. Tas, ka šai kartei ir nepamatoti augsta vairumcena, jo tā ir vienīgā dotajā brīdī Latvijā nopērkamā, ir pilnīgi cits jautājums. Jāgaida vēl citi modeļi no citiem piegādātājiem – tad arī cenas normalizēsies.

  Dateks ļoti reti piedāvā produktus, kur nav nopērkami uzreiz. Tam ir divi iemesli: 1) Piegādātāji (vairumtirgotāji) ļoti bieži nenodrošina savlaicīgu piegādi no ārzemēm, piemēram, saka ka prece būs 7 dienu laikā, bet reāli atnāk 30 dienu laikā 2) Daudzi pircēji pa šīm 7 vai 14 dienām pārdomā un mēs paliekam ar nevajadzīgu preci uz rokām, tā nostāv vairākus mēnešus, cena nokrīt un esam spiesti to pārdot ar zaudējumiem. Tāpēc pamatā piedāvājam tikai tādu preci, kura ir pieejama noliktavās.

  @Emc: Mēs arī neapvainojamies. Konstruktīva kritika ir laba lieta – tā mums palīdz novērst savas kļūdas un nepilnības. Un saprotam arī tos, kas vienmēr meklē lētāko cenu. Ja rezultāts ir viens, kāpēc maksāt vairāk? (c)Dosja