EVGA ievieš jaunievedumu savās pamatplatēs!

Thursday, 2010. gada 23. December

EVGA, viens no lielākajiem pamatplašu ražotājiem pasaulē, nākuši klajā ar „gadžetu” jeb jaunievedumu, kas , pēc EVGA vārdiem, soloties uzlabot grafiskās kartes virstaktēšanas potenciālu un apgādāt to ar stabilāku strāvu. Šo „brīnumu” sauc par EVGA Power Boost.

Kā tad tas strādā? Vienu vadu piespraužam pie barošanas bloka perifērijas spraudņa (Molex), bet otru galu ievietojam pamatplates PCI-Express slotā, vai tas ir PCI-E X1, vai PCI-E X16, tam nav nozīmes. Vēlaties redzēt video pamācību? Lūdzu, Youtube links – EVGA Power Boost

Manuprāt, šis Power Boost agregāts tautā nekur neaizies, jo cena, ko EVGA prasa par šādu vadu, ir 20 dolāru! Pie tam, cena, ko viņi prasa, ir jāmaksā par to, ka viņu inženieri izstrādā greizas plates, tāpēc tagad prasa naudu no patērētājiem, jo, lūk, mēs visi taču gribam, lai grafiskā karte strādā stabili un Crysis iet bez aizķeršanās.

Lūdzu, varat atstāt komentārus, ko Jūs domājat par šādu jaunievedumu no EVGA.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: ,   |   Tēma: Jaunumi  |   2 Komentāri
  • Fofka

    DFI arī nodrošina papildus barošanu PCI-E slotiem, izmantojot Floppy tipa spraudni uz mātesplates pie katra no PCI-E x16 slotiem.

  • gludeklis

    Jāredz konkrētus testus un rezultātiem jābūt nepārprotamiem uzlabojumiem, lai tādu pirktu!
    Ja no dibena neaug divas kreisās vistas kājas, tad tādu uzparikti var uzlodēt paša spēkiem, jāapskata tuvumā strāvas padeves kanālus un lieta darīta