Xbox Kinect iekš Dateks.lv!

Kinect – kontroles iekārta Jūsu Xbox 360 konsolei, lai Jums nevajadzētu izmantot nekādas pultis, tādējādi piedāvājot vēl nebijušu pieredzi spēlēs, nu, ir pieejama Dateks.lv preču katalogā – Kinect with Kinect Adventures Bundle

Par šo iekārtu ir ticis daudz runāts, kā arī ir aprunāti mērķi, ko vēl varētu iesākt ar Kinect, jo potenciāls ir milzīgs, tikai nepieciešama ir attiecīga programmatūra.

Protams, spēles nav vienīgais pielietojums Kinectam, bet Kinect paver balss kontroles iespēju, tādējādi Jūs, piemēram, varat palaist savu Zune, kad vēlaties, lai tiek atskaņots video, pasakiet – „Xbox play.”

Vairāk par Kinect varat izlasīt šeit – Toppc.lv

Ja Jūs vēlaties šo iekārtu iegādāties vai uzdāvināt sev, vai kādam citam Ziemassvētkos, tad to varat izdarīt šeit – Kinect with Kinect Adventures Bundle

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , by Toms. Bookmark the permalink.

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.