Xbox Kinect iekš Dateks.lv!

Wednesday, 2010. gada 22. December

Kinect – kontroles iekārta Jūsu Xbox 360 konsolei, lai Jums nevajadzētu izmantot nekādas pultis, tādējādi piedāvājot vēl nebijušu pieredzi spēlēs, nu, ir pieejama Dateks.lv preču katalogā – Kinect with Kinect Adventures Bundle

Par šo iekārtu ir ticis daudz runāts, kā arī ir aprunāti mērķi, ko vēl varētu iesākt ar Kinect, jo potenciāls ir milzīgs, tikai nepieciešama ir attiecīga programmatūra.

Protams, spēles nav vienīgais pielietojums Kinectam, bet Kinect paver balss kontroles iespēju, tādējādi Jūs, piemēram, varat palaist savu Zune, kad vēlaties, lai tiek atskaņots video, pasakiet – „Xbox play.”

Vairāk par Kinect varat izlasīt šeit – Toppc.lv

Ja Jūs vēlaties šo iekārtu iegādāties vai uzdāvināt sev, vai kādam citam Ziemassvētkos, tad to varat izdarīt šeit – Kinect with Kinect Adventures Bundle

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   2 Komentāri
  • gludeklis

    23 interneta veikalos Xbox Kinect var iegādāties lētāk, pat par 100.03Ls! Varbūt kāds Dateks pārstāvis varētu mums, potenciālajiem klientiem, izskaidrot kāpēc Kinect pirkt tieši Dateksā?

  • Cien. potenciālais klient! Dateks nebūt nemēģina sevi pozicionēt kā lētākais interneta veikals pasaulē (vai Latvijā). Mums svarīgāk ir nevis nodrošināt preci par lētāko cenu, bet gan ērtu un saprotamu iepirkšanās procesu, plašas iespējas preču atlasīšanā, detalizētus preču aprakstus un citas klientiem būtiskas lietas, par kurām daudzi interneta veikali īpaši nerūpējās. Mūsu klienti arī spēj šīs lietas novērtēt, un saprot, ka tas veido papildus izmaksas, kuras attiecīgi tiek iekļautas preces cenā.