Arī Acer piedāvā netbuku ar diviem ekrāniem!

Netbuks ar diviem ekrāniem vairs nav nekāds jaunums, jo Toshiba jau piedāvājuši ir šādu konceptu savā Libretto netbukā, taču šoreiz runa ies par Acer jauno netbuku – Iconia.

Acer Iconia ir 14 collu, divu multi-pieskārienu ekrānu (ar HD izšķirtspēju) netbuks, kura komplektācijā var būt kāds no Intel i5 procesoriem – 480M/560M/580M, operatīvā atmiņa ir paplašināma līdz pat 4GB DDR3 atmiņai, bet par grafisko apstrādi parūpēsies Intel GMA integrētais grafiskais procesors. Iconia piedāvā līdz 750GB cietā diska vietas, WiFi (b/g/n), 3G, 1000Mbps tīkla karti, Bluetooth 3.0, USB3.0 pieslēgvietu.

Iconia

Par cenu gan vēl nekas nav zināms, taču, ticamākais, cena nebūs tik astronomiska kā Toshiba konceptam.

Ziņas avots – Fudzilla.com

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.