Toshiba nāk klajā ar X-gale SSD moduļiem!

Vakar Toshiba nāca klajā ar Blade X-gale SSD moduļiem. Šī ir īpaši laba ziņa MacBook Air lietotājiem, jo šīs produkts ir tendēts kā iekšējais SSD disks MacBook Air.

Blade X-gale SSD modulis piedāvā Sata II interfeisu, MTBF (garantēto darbības laiku bez kļūdām) 1 miljona stundu apmērā. Lasīšanas ātrums ir 220MB/s, bet rakstīšanas – 180MB/s.

Šie SSD moduļi pieejami ietilpībā – 64/128/256GB. 64GB un 128GB moduļu svars ir vien 9.7 grami, bet 256GB modulis sver 13.2 gramus! Pagaidām gan par cenām nav nekas zināms.

Vairāk informācijas – Toshiba.com

Ar pašreiz pieejamajiem SSD diskiem, varat iepazīties šeit – Cietie diski (SSD)

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , by Toms. Bookmark the permalink.

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.