Radeon HD6970 specifikācijas un attēli!

Monday, 2010. gada 8. November

Interneta plašumos parādījusies jauna informācija par gaidāmo Radeon HD6970 grafisko karti. Pirmkārt, ir mazliet skaidrs par tās specifikācijām, otrkārt, šobrīd izskatās, ka kartes relīze tiks atlikta uz mazliet vēlāku laiku, nekā, sākotnēji plānotajā, 22. novembrī. Kā arī parādījušās pirmās bildes.

Radeon HD6970 ir 1536 straumēšanas procesori, 32 renderēšanas vienības, 96 tekstūru vienības un 2GB GDDR5 atmiņas, kura darbosies sadarbībā ar 256bit atmiņas joslu!

Viena no lielākajām izmaiņām, ko piedāvā HD6970, ir ēnu procesoros. Ēnu procesori izkārtojums vairs nav 4+1, attiecīgi 4 vienkārši + 1 kompleksais, bet tagad ir tikai 4 vidējas sarežģītības ēnu procesoru izkārtojums.

Ziņas avots – fudzilla.com

Saistītie raksti – Radeon HD6000 oficiāli izlaistas

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   1 Komentārs
  • Spider

    Ja neskaita mārketingu, tad pilnīgi neizprotu Radeon 6*** sērijas izlaišanas jēgu? Kartes ir maķenīt vājākas par atbilstošu 5.sēriju… Ok- par dažiem latiem lētākas, strāvu ēd par dažiem vatiem mazāk… Bet vai tas ir tā vēts? Varbūt būtu bijusi lielāka jēga mazliet rūpīgāk pastrādāt un pēc kāda laika izlaist tiešām kaut ko tādu, kas pārsistu visas 5.sērijas kartes? Ka tikai nesanāk tā, ka Nvidia lēni un rūpīgi strādājot , izlaiž GTX 5**, kas iebāzīs maisā gan HD 5*** gan HD 6***…