RevoDrive X2 – SSD disks ar PCI-E interfeisu!

OCZ, viens no vadošajiem SSD disku, operatīvo atmiņu un citu datora iekārtu ražotājiem, izveidojuši RevoDrive X2 PCI-E SSD disku, kurš ir atjauninājums pirmajam RevoDrive diskam, taču tagad ir paaugstināta veiktspēja un ietilpība!

RevoDrive X2 piedāvā pat trīs reizes augstāku datu caurlaidību, kā šobrīd pieejamie SSD diski ar Sata interfeisu, līdz pat 740MB/s, pateicoties PCI-E X4 interfeisam!

Tāpat kā pirmās paaudzes RevoDrive, arī X2 izmanto RAID 0 dizainu, taču šajā ir četri SandForce-1200 kontrolieri, nevis divi, kā pirmajā revīzijā, lai pazeminātu aiztures laikus un paaugstinātu caurlaidību!

Vēl viena lieta, kas priecē, ka RevoDrive X2 ir „būtojams”, tātad varēs sāknēt operētājsistēmu no tā, tādējādi ievērojami samazinot operētājsistēmas ielādes laiku!

OCZ RevoDrive X2 būs pieejams ietilpībā no 100GB – 960GB!

Cenas –
$464.04 160GB
$591.33 240GB
$1,112.99 360GB
$1,424.99 480GB

Papildus informāciju varat meklēt ražotāja mājaslapā – OCZ

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , , by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.