Mazliet savādāks korpuss – R2 Toast

GMC piedāvā korpusu ar interesanta dizaina un koncepta ideju – vertikāls optiskās iekārtas novietojums, pie tam, vizuāli viss izskatās ļoti glīti un komplektācijā ir iekļauts 400W barošanas bloks! Šo visu apvieno korpuss R2 Toast!

Korpusam ir viena 5.25” optiskās iekārtas niša, divas vietas, kur ievietot 3.5” cietos diskus. Lai gan korpuss izskatās mazs, tā iekšpusē var ievietot ATX formfaktora pamatplati un arī jaudīgas grafiskās kartes!

Priekšējais panelis ir viegli noņemams! Tajā ir iestrādātas divas USB2.0 pieslēgvietas, kā arī Audio/Mikrofona pieslēgvietas! Par pārējo, lai runā bildes!

Ja Jūs šis korpuss ieinteresēja, tad varat to aplūkot un iegādāties Dateks.lv preču katalogā – R2 Toast, Black + 400W PSU!

Sīkāku informāciju meklējiet ražotāja mājaslapā – GMC

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , , by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.