AMD jau 25 miljoni DirectX 11 grafisko karšu!

Kopš pirmajām grafiskajām kartēm ar DirectX 11 atbalstu, pagājis ir nedaudz vairāk kā gads! Pa šo laika periodu, AMD ir nogādājuši pārdošanai 25 miljonus DirectX 11 savietojamu grafisko karšu!

Lai gan šīs skaitlis ir diezgan ievērojams, AMD peļņa ir samazinājusies par 11%, kopš otrā kvartāla! Taču peļņa palielināšoties līdz ~33%, tā apgalvo AMD, kad iznāks Radeon HD6000 sērijas grafiskās kartes, kuru relīze paredzēta pavisam drīz!

AMD gan diez ko neiet stacionāro datoru tirgū, vismaz pagaidām, jo ienākumi nav no tiem lielākajiem, taču kopējā kompānijas peļņa gan ir augusi par 13%, salīdzinot ar otro kvartālu, pat dubultojusies no 82 uz 164 miljoniem.

Ziņas avots – NordicHardware

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.