Canon multifunkcionālā datora pele

Kad pieminam Canon, tad prātā nāk kas, fotokameras, printeri? Bet vai esat redzējuši datora peli, kuru ražojis Canon? Photokina 2010 izstādē Canon prezentēja savu datora peli. Tad nu apskatīsim mazliet sīkāk, ko printeru ražotājs piedāvā.

Canon X Mark I ir multifunkcionāla datora pele, kuru var izmantot kā kalkulatoru, tastatūras ciparu bloku un bezvadu datora peli! Savienojums notiek ar Bluetooth 2.0 starpniecību, izšķirtspēja ir 1200dpi. Izstādē tika izrādītas divu krāsu versijas – melna un balta. Par pārējo lai runā attēli.

X Mark I

X Mark I

X Mark I

X Mark I

Ziņas avots – ExpReview

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.