Logitech jau nogādājuši patērētājiem 100 miljonus datorpeļu!

Logitech ir viens no lielākajiem datora perifērijas iekārtu ražotājiem pasaulē, Logitech datora peles jau tiek ražotas praktiski trīs desmitgades. Šveices kompānija nesen nāca klajā ar ziņu, ka pie klientiem jau ir devušās vairāk kā 100 miljoni bezvadu datorpeļu!

Logitech sasniedza jau 1 miljardu pārdoto datorpeļu 2008. gadā, bet tagad, 19 gadus pēc pirmās bezvadu datorpeles izlaišanas, bezvadu peles ir sasniegušas 100miljonu robežu!

Logitech Mouse

Logitech turpina attīstīt bezvadu tehnoloģijas – ir iespējams iegādāties peles ar ļoti maziem uztvērējiem, kā arī ar vienu uztvērēju vienlaicīgi lietot sešas iekārtas! Logitech bija arī pirmā kompānija, kas 1991. gadā piedāvāja pirmo radio tehnoloģijas peli.

Ar šobrīd pieejamajām Logitech datorpelēm varat iepazīties šeit – Logitech Peles

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , by Toms. Bookmark the permalink.

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.