AMD anulē ATI logo

Tas mirklis nu ir pienācis, ka AMD, kas agrāk pārpirka ATI, pilnībā anulē ATI brendu, zem kura ir Radeon un FirePro grafiskās kartes un tagad būs tikai AMD brends. Piemēram, jaunās grafiskās kartes (gaidāmā Radeon HD6000 sērija), tiks marķētas ar Radeon produkcijas nosaukumu, bet logo būs AMD nosaukums, piemēram, AMD Radeon HD6000, bet gaidāmās FirePro kartes tiks sauktas par AMD FirePro.

Kompānija uzskata, ka šobrīd bija pienācīgs laiks anulēt ATI brendu un pāriet tikai uz AMD, jo Radeon kartēm šobrīd ir labs noiets, kā arī kompānija uzskata, ka AMD ir spēcīgāks brends, ko cilvēki vairāk ievēro.

AMD jaunie logo

Ziņas avots – TechPowerUp!

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , , , by Toms. Bookmark the permalink.

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.