OWC 40GB SSD disks ar SandForce kontrolieri par 99.99$

OWC ir sākuši Mercury Extreme Pro sērijas SSD disku tirgošanu, kuri izmanto SandForce SF-1200 kontrolieri, kurš piedāvā ievērojamu datu caurlaidspēju!

40GB SSD disks ir apgādāts ar Sata II interfeisu, atbalsta TRIM, tā garantētais darbības laiks bez kļūdām ir 2 miljoni stundu. Iespaidīgākie ir datu caurlaidspējas parametri, kuri ir 285/275MB sekundē, attiecīgi lasīšana/rakstīšana.

OWC Mercury Extreme Pro SSD 40GB

Tagad atliek vien gaidīt, kad šis SSD disks parādīsies Latvijas tirgū, jo, kur tas ir pieejams, to var iegādāties jau par 99.99 dolāriem! Komplektācijā ir iekļauts arī adapteris uz 3.5” un 5.25” iekārtu nišām.

Ziņas avots – EXPreview.com

Vairāk informācijas un SSD apskati – šeit

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , by Toms. Bookmark the permalink.

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.