Thecus nāk klajā ar 10 Gbps PCI-E tīkla karti

Mūsdienās digitālo failu apjomi, ko mēs lejupielādējam ik dienas, strauji pieaug, tāpēc kompānija Thecus ir izveidojuši tīkla karti, kura atbalsta gaidāmo 10 Gigabitu Ethernet standartu, kas ir par 10 reizēm ātrāk, kā šobrīd pieejamie risinājumi. Thecus C10GT izmanto PCI-E x4 interfeisu un tās datu caurlaidības ātrums ir 1GB/s.

Thecus C10GT izmanto biznesa klases tīkla procesoru – Tehuti Luxor TN3020-D, kurš patērē relatīvi maz strāvas. Tā atbalsta divu veidu interfeisus – SFP+ un CX4. Savienojums ar datoru notiek vai nu ar PCI-E X4 slota starpniecību, vai ar PCI-E X8 slotu.

Thecus C10GT

Programmatūras ziņā C10GT ir ļoti elastīga, jo to var izmantot gandrīz visās tīklu vidēs. Operētājsistēmu atbalsts arī ir plašs, tai skaitā – Windows Server 2003, Windows Server 2008 / 2008 R2, Windows XP, Windows Vista un Linux.

Vairāk informācijas varat atrast ražotāja mājas lapā – Thecus.com

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , by Toms. Bookmark the permalink.

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.