Ap 200 tūkstoši Android OS iekārtas tiek pārdotas ik dienas

Google Android operētājsistēma iegūst aizvien lielāku popularitāti un aizvien lielāku tirgus daļu, ik mēnesi tiek izveidotas tūkstošiem jaunas aplikācijas tieši šai operētājsistēmai.

Ik dienas tiekot pārdotas ap 200 tūkstošiem Android OS bāzētas iekārtas. Šis skaits ir tiešām liels, jo, spriežot pēc datiem, Android OS iekārtas sāk iegūt pārsvaru pār Apple iPhone un citām iekārtām.

Pirms aptuveni diviem mēnešiem, Android OS bāzēto iekārtu pārdošanas skaits dienā bija ap 100 tūkstošiem. Šobrīd izskatās, ka Android OS pārdoto iekārtu skaits aug fenomenāli, tāpat kā pati operētājsistēmas attīstība.

Līdzīgi rezultāti varētu būt drīzumā gaidāmi ar Chrome OS, bet tā ir mērķēta citam tirgus segmentam.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.