Grafisko karšu tirgū dominē AMD ar ATI Radeon kartēm!

Jau kopš 2009. gada, kad AMD izlaida pirmo DirectX 11 ATI grafisko karti, skaidrs bija, ka Nvidia nespēs tik ātri dot atbildi. Pateicoties tam, ka AMD tik ātri spēja piedāvāt patērētājiem DirectX 11 grafiskās kartes, viņi tagad ir priekšā Nvidia ar 51% grafisko karšu tirgus daļu, pārējie 49$ pieder Nvidia.

Lielākais nopelns šim AMD dominējošajam stāvoklim ir tas, ka Nvidia problemātiski izdevās izlaist Fermi arhitektūras grafiskās kartes un izlaišanas laiks aizkavējās.

Nvidia visu laiku Fermi ir izstrādē, pat vēl šobrīd, kad nav aizpildītas visas tirgus nišas, taču AMD ir ko piedāvāt visos cenu segmentos, pie tam, AMD jau strādā pie jaunās DirectX 11 grafisko karšu paaudzes.

Integrēto grafisko risinājumu līderis gan vēl joprojām ir Intel ar 54% tirgus daļu, kamēr AMD pieder vien 24.5%, bet Nvidia 19.8%.

2010. gada beigās, AMD grasās prezentēt pirmās Ati grafiskās kartes, kuras būs bāzētas uz jaunās DirectX 11 arhitektūras.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi by Toms. Bookmark the permalink.

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.