WD ārējais cietais disks (1 TB, USB 2.0) dateks.lv par izdevīgu cenu!

Kompānija Western Digital ir pazīstama kā iekšējo un ārējo cieto disku, tā arī SSD disku ražotājs. Piedāvājot saviem klientiem plašu produktu klāstu, tas ir kļuvis par starptautisku līderi šo datoru komponentu pārdošanas ziņā.

Šobrīd dateks.lv piedāvā WD Elements 1 TB ietilpīgo ārējo cieto disku par īpaši izdevīgu cenu – 54,99 Ls. Tas ir viegls un drošs veids, kā uzglabāt vairāk datus jūsu datora. To ir vienkārši savienot ar datora USB portu un uzreiz sākt likt fotogrāfijas, mūziku, video un jebkuru cita veida informāciju. Lai gan sākotnēji tas bija izstrādāts uz Windows bāzētiem datoriem, faktiski tas ir reformatējams lietošanai Apple datoriem.

Piedāvātais WD cietais disks ir melnā krāsā un ir gana stilīgs, lai labi izskatītos visdažādākajos interjeros.

Svarīgākie parametri:

Apgriezieni: 7200 RPM

Apjoms 1 TB

Barošanas veids: strāvas adapteris

USB: 2.0

Kešatmiņa: 16 MB

Svars: < 2 kg

Iepazīties ar pilno WD Elements ārējo cieto disku (1 TB, USB 2.0) specifikāciju var dateks.lv mājaslapā..

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Uncategorized by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir dateks.lv klientu konsultants - izskata klientu pasūtījumus, palīdz izvēlēties datortehniku, sniedz konsultācijas datortehnikas komplektēšanas jautājumos. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz birojs@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.