Datorpele ar 18 pogām – WarMouse Meta

Pirmā datorpele pasaulē ar lāzera sensoru, lielu skaitu pogām un džoistiku – WarMouse Meta.

Šai pelei kopā ir 18 pogas, kuras ir katra atsevišķi programmējamas, tāpat katrai pogai ir dubultklikšķa iespēja. Atmiņai šai pelei ir 512KB, kurā iespējams saglabāt Jums vēlamos darbības iestatījumus. Kopā uz peles iespējams iestatīt 3072 darbības, ko varat veikt vien ar peli! Komplektācijā līdzi pelei nāk draiveri, kuri piedāvā jau iepriekš sagatavotus profilus dažādām aplikācijām, spēlēm kā, piemēram, Mozilla Firefox un Thunderbird, Microsoft Word, Excel un Outlook, OpenOffice.org Writer, 3D Studio Max, Adobe Photoshop CS4, World of Warcraft, Counter Strike, Call of Duty: Modern Warfare 2 u.c.

WarMouse Meta

Sīkāk ar WarMouse Meta specifikācijām un iespējama varat iepazīties šeit – WarMouse.com.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , by Toms. Bookmark the permalink.

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.