AMD Phenom II X6 un nedaudz par Turbo Core

Tuesday, 2010. gada 13. April

amd_logoTe nu tās ir – kastes, kas liek straujāk pukstēt AMD faniem – AMD pirmie sešu kodolu procesori – Phenom II X6. Šī ir sērija ar „īstu seškodolu arhitektūru” AMD procesoru cenas/jaudas attiecība būs ļoti patīkama, tie maksās zem 300$ (aptuveni 140Ls), tādejādi nostājoties blakus gan Intel Core i5, gan intel Core i7 procesoriem. Phenom II X6 ir balstīti uz 45nm tehnoloģiskā procesa „Thuban” arhitektūras un būs paredzēti strādāšanai uz AM3 ligzdas pamatplatēm. Procesori būs savietojami arī ar AM2+ ligzdu, vismaz uz tām AM2+ pamatplatēm, kurām ražotāji būs izlaiduši BIOS atjauninājumus. Internetā publicētas bildes ar trīs Phenom II X6 kastēm ar modeli 1055T.

Phenom II X6 Box

Phenom II X6 Box

Phenom II X6 Box

Phenom II X6 Box

Atšķirībā no Phenom II X4, Phenom II X6 procesori būs ar kādu pavisam interesantu tehnoloģiju no AMD puses – „Turbo Core Technology”. Šī tehnoloģija analizēs noslodzi uz katra no sešiem procesora kodoliem un vada katru kodolu individuāli, gan palielinot un samazinot strāvu, gan frekvences. Atšķirībā no Intel Turbo Boost tehnoloģijas, AMD Turbo Core dod procesoram vairāk „Turbo” kodolus, kad multikodolu noslodze ir maza. Lai darbotos AMD Turbo Boost nav nepieciešams nedz instalēt kādus draiverus, nedz ko citu, jo tas viss jau ir pašā procesorā.

Phenom II X6 Turbo Boost tehnoloģija

Phenom II X6 Turbo Boost tehnoloģija

Phenom II X6 Turbo Boost tehnoloģija

Phenom II X6 Turbo Boost tehnoloģija

Kad procesori ir maz noslogoti, tad atslēdz trīs no sešiem kodoliem, šajā gadījumā Turbo tehnoloģija esošos ieslēgtos trīs kodolus ieslēdz Turbo režīmā, kas palielina frekvenci līdz pat 500MHz. Turbo režīms tiek izslēgts, kad rodas nepieciešamība pēc vairāku kodolu darbības, un tiek ieslēgti trīs iepriekš izslēgtie kodoli..

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   11 Komentāri
 • Aigars

  Laikam bus jāpāriet AMD fanu pulka,jo INTELU proci daudzreiz daargak maksas.Mansmaks sak skatities az AMD prociem,nu redzes ka intelis reages uz AMD cenam.

 • SAS

  Aigar a priekškam tev vajag 6kodolu proci, paskaidrosi tumsonim???
  Uzskaiti tev zināmās programmas, kuras darbojas uz visiem 6kodoliem…

 • Aigars

  Zini SAS es ta vienu arii paklaisiju,kad viņš teica- kam tev vajag 4kodolnieku quad,tapat nav tadu prog vai speelu kas izmantos tos odolus.

  ES VIŅU PAKLAUSIJU,BET PEC MEENEŠA NOŽĒLOJU KA T PAKLAUSIJU,jo paraadijas speeles a mans duo nevelk taas speeles un navdas arii vairs nebija.Tāpēc es vairs neklaisišos neviena,un ja cilveeks grib un ir nauda kāpēc lai cilveeks nepirktu.

 • Aigars

  Ja man butu tad nopirkts quads 9650, tad tik tiešām nepirktu un nezskatitos uz 6kodolniekiem ,bet ta ka man ir duo e8400 Pietam tie seškodolnieki maksas pat leetak neka tas sakotneejais izveeletais 4kodolnieks kuru gribeeju.Protams nevisi maksas leetak,taka dateksa raksta sakot no 140-?

 • SAS

  Aigar a tu esi 100% pārliecināts ka tev nevelk duo procis? Datorā bez proča ir vēl RAMs un Video karte…
  Man vecais PC Athlon X2 4600+ (2.4Ghz) vilka arī jaunās spēles, pārsvarā visu pasākumu bremzēja mazias rams un agp video…

 • SAS

  P.S. pats lietoju tagad quad i7 920 (2.66Ghz) PC reāli tiek noslogots tikai 10%, kaut gan backgraundā darbojas ļoti daudz nevajadzīgu programmu, bet tas lai būtu min noslodze…

 • Aigars

  Sas zini es tava vieta priecatos ka noslodze ir 10% ,jo maneejam speeles ir piem gta 4 96% ramam 36% ,videnei ar 90% ,man ir 8gb ram.Ja maneejam procim butu kalt vai 50% noslodze piee hight seetingiem tad es sedetu talak ar šo pašu proci protams uz medium bus mazaka noslodze,bet tada gadijuma vispaar nav jeegas speelet šo speeli .

  Zini logiski spriežot tas ir labi ka proci nenoslogo 100%,bet kadi tikai 20-50.Jo nebutu loogiski pirkt proci seškodolu ka vinu 100% noslogotu ,tev patiktu ja tu klausies vai skatiesmuzonu/filmas vai speelee supermario un procis taja briidi noslogots 90-100%.

  Negribas domat un rakstit saliidzinaajumus,bet loogiski spriežot jo mazak procis noslogots jo labak.

 • Aigars

  SAS tev patktu ka tu straadaajot darba un tevi darba deveejs noslogotu uz 100% jo viņš zinatu ka to darbu tu vari viens pats izdarit bez paliigiem,nenemtu citus darbiniekus, tas noziimee ,ka tu pahatu ta ka putek/li vien putetu.Vai arii tomeer labak ka noslogotu uz 50% vai vai vel mazak 🙂

 • Nesters

  Mani gan interesē, kā tika aprēķināta cena 140ls? Dolārs kurss tak ir virs 0.50 + vēl nodokļu, kas vairāk velk uz 180-190 latiem.

 • Dateks > pircējam

  Un AMD PHENOM II X6 1055T http://www.dateks.lv/cenas/21/43568_amd_phenom_ii_x6_1055t.php ir viennozīmīgi labāks, tas ir tikai nedēļu jauns modelis, viss tajā ir Best Of The Best !