Drīzumā iznāks Athlon II C3 stepping procesori

Athlon gatavo deviņus jaunus Athlon II procesorus, kas būs piederīgi C3 revīzijai. Atjaunotajiem procesoriem šoreiz jaudas pieaugums paliks novārtā, dodot priekšroku zemākām temperatūrām, un labākam virstaktēšanas potenciālam.

Athlon II X2 C3

Athlon II X2 C3

Portāls CPU World publicējis dažas bildes no jaunajiem procesoriem ar visiem sērijas numuriem.  Trīs divkodolu Athlon procesori: 245, 250 un 255, trīs trīskodolu Athlon procesori: 405e, 435 un 440, būs ar jaunu „stepingu”.

Četrkodolu Athlon II procesori ir interesantākie – AMD būs apveltījuši ar jaunu „stepingu” 605e, 630 un 635 procesorus, bet netiks izlaisti atjaunoti 620 un 600e procesori, kuri vēl jo projām ir pievilcīgi dēļ savas cenas.

Rakstam izmantotie materiāli : CPU WorldFudzilla.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi and tagged , , by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.