Parādās Nvidia jauno grafisko karšu iespējamās specifikācijas

Sunday, 2010. gada 28. March

Kamēr visi IT saiti ir aizņemti ar GTX480 un GTX470 grafisko karšu apskatu veidošanu, Vācijas IT jaunumu saits 3DCenter.org publicēja rakstu par gaidāmajām kartēm, kuras būs bāzētas uz GF104 čipa, lētākas Fermi grafiskās kartes, kuras gaidāmas uz vasaras periodu.

Nvidia Logo

Nvidia Logo

GF104 GPU pēc šīm ziņām piedāvā 256 šeideru procesorus, 32ROP’s, 256 bitu atmiņas joslas platumu savienojumā ar GDDR5 atmiņu. Kopā būšot trīs kartes, kuras tiks bāzētas uz šī čipa – GTS 430, GTS 440 un GTS 450. Kas priecē, ir fakts, ka vairs nenotiek tā pierastā karšu pārdēvēšana no Nvidia puses, kā tas bija ar G92 bāzētajām grafiskajām kartēm, bet tiešām top jauni produkti.

specs

specs

.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , , , , , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   2 Komentāri
  • Crow

    Būtu nu ar sirdi un dvēseli ķērušies pie Fermi B1 respina, lai vismaz GTX 460/470 iznāk jēdzīgs. Pagaidām zaļie ir totāli nofeilojušies (kā smejies, pat Hitleram nepatīk). Būūū… :>

  • RudeWolf

    Mjā, liekas, ka GTX460/470 reāli var patikt Latvenergo… Un konkurenci var izjust Rīgas siltums.