Windows 7 Home Premium par supercenu

windows-7-logo-290x290

Dateks sadarbībā ar Microsoft piedāvā iegādāties Windows 7  Home Premium 32bit un 64bit OEM versijas par supercenu – 52.01 LVL (parastā cena 75 LVL). Šī ir nevis upgrade (VUP) licence, kas prasa, lai jūsu datorā būtu instalēta legāla iepriekšējo versiju Windows programmatūra, bet gan pilnvērtīga operētājsistēma instalācijai uz jauna vai lietota datora.

Legalizācijas veicināšanas nolūkos Microsoft pieņēmis lēmumu no 1. februāra līdz 30. jūnijam klientiem atļaut iegādāties Windows OEM licenci atsevišķi no datora. Tādā veidā klientiem tagad ir iespējams iegādāties Windows OEM jebkurā laikā.

Piedāvājums spēkā kamēr prece pieejama noliktavā.

Redzēt noliktavas atlikumus un pasūtīt preci var sekojot šīm saitēm: Win7 HP 32bit un Win7 HP 64bit

Veiksmīgus pirkumus!.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Akcijas by Toms. Bookmark the permalink.
Toms

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.