Windows 7 Home Premium par supercenu

Wednesday, 2010. gada 10. February

windows-7-logo-290x290

Dateks sadarbībā ar Microsoft piedāvā iegādāties Windows 7  Home Premium 32bit un 64bit OEM versijas par supercenu – 52.01 LVL (parastā cena 75 LVL). Šī ir nevis upgrade (VUP) licence, kas prasa, lai jūsu datorā būtu instalēta legāla iepriekšējo versiju Windows programmatūra, bet gan pilnvērtīga operētājsistēma instalācijai uz jauna vai lietota datora.

Legalizācijas veicināšanas nolūkos Microsoft pieņēmis lēmumu no 1. februāra līdz 30. jūnijam klientiem atļaut iegādāties Windows OEM licenci atsevišķi no datora. Tādā veidā klientiem tagad ir iespējams iegādāties Windows OEM jebkurā laikā.

Piedāvājums spēkā kamēr prece pieejama noliktavā.

Redzēt noliktavas atlikumus un pasūtīt preci var sekojot šīm saitēm: Win7 HP 32bit un Win7 HP 64bit

Veiksmīgus pirkumus!.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |   Tēma: Akcijas  |   21 Komentāri
 • Žeņa

  Žēl, ka upgrade versiju var uzinstalēt tāpat kā šo bez problēmām. Un vispār Vistu jaunā skinā vajag tikai tiem, kam 4GB+ RAM

 • SAS

  Par VUP licenci, kura prasa lai kompī būtu licenzēta Windows programmatura ir vistiešākais blefs, jo VUP is jauns KEY un uzliekot W7 (VUP) uz nelicenzēto Windows viss ir bumbās 😉
  Cik zinu tad uzņēmumiem ir iespēja dabūt Windows7 Ultimate par 50Ls….

 • Kārlis

  Žeņa, neizplati FUD.

 • Uzlikt ta var, bet ja atnāks pārbaude, tad prasīs arī čekus par to Windows, no kura notika upgrade.

 • nameisis

  Ar tām pārbaudēm visus baida, bet labi ja 1x reiz uztaisa reidu un tad parāda pa Tv, cik labi strādā. Jēga no tā reida arī īsti, nav var jo uzlikt sodu, bet tas beigsies ar to ka pāries pirātiskajām kopijām.

  Photoshop legālu, laikam vispār neviens mūžā nav redzējis.

  un OEM licenze, lai arī parasti nav atļauts Latvijā tāpat vienmēr ir varēts nopirkt

 • Žeņa

  Uzskatu, ka legālos logus mājas lietotājam ir iegādāties tikai viena iemesla dēļ. Lai būtu drošs par to, ka tā nav Jin Jan Hook versija ar 12 trojāniem un 72 krakotiem servisiem.

 • Žeņam pilnīga taisnība. Un kas attiecas uz reidiem, tad tie reāli notiek. Esam saviem klientiem veikuši legalizācijas steidzamības kārtā, tikai lai tiesā varētu pateikt, ka lūdzu lieciet mazāko iespējamo sodu, mums tagad viss ok, vainīgi, kļūdijāmies utt. Photoshopi arī nu jau maksā tīri pieņemamus ciparus, ja vien tas tiešām ir nepieciešams profesionālām vajadzībām.

  Kas attiecas uz OEM licencēm, tad iepriekš to iegāde atsevišķi bija pilnīgi bezjēdzīga, jo pārbaudē interesē pirmām kārtām pirkumu apliecinoši dokumenti.

  Tāpēc arī šī Microsoft akcija ir ļoti būtiska, jo beidzot ir iespēja par samērīgām naudām pilnīgi oficiāli legalizēt Windows.

 • Aigars

  a ultimate versijas bus ta iespeejams iegaadaaties?

 • nameisis

  Šaubos vai Latvijā daudz firmas var atļauties 500-800 ls par vienu PS licenzi, pieņemot diezgan mazo tirgu. Protams ir dažas un daži, pro kas to var atļauties, bet ne visi. Tad jāpēk ebay`a vecais PS un jātaisa upgrade.

  Žena: nav tiesa par trojaniem ja vien nepērc to win disku latgalītē vai vēl kur sazin kur. Tos trojanus tāpat dabūsi lietojot legālu versiju, ja līdīsi rus un china lapās. Kā legālas versijas lietotājs varu apgalvot, ka reāli vienīgais iemesls kāpēc ir jāpēk legālais win ir, lai nebūtu jāčakarējas ar krakiem un hakiem, kas nav vērts. Un lai pēdējā dienā pirms svarīga darba nodošanas, neprādās jaukais melnais desktops vai arī vispār būs pilnīgs bloks, kamēr nebūs legāla versija.

  + var dabūt updeitus (viss beigu penteris protmas ir par mājas lietotāju).

 • SAS

  Par reidiem runājot, ja viņi atnāk pie manis un man nav pirkuma dokumenti gribi teikt ka viņi riskēs konfiscēt man PC pat ja man ir legāla programmatūra???
  WinXP PRO, Office 2007, KIS 2009 man ir licenzēti, bet neviens pirkuma dokumenta vairs nav, jo esmu izmetis un neuzskatu ka viņiem reida laikā būtu tiesības kaut ko konfiscēt, jo XP un Office validācija notiek… Officam labums ka palicis oriģinālais CD, bet XP man ir kopētais CD ar uzrakstītu serial, jo oriģinālais tika mētāts kur pagadās un beigu beigās izmest pavisam, jo info vairs nespēja nolasīt(saskrāpēts bija) Pārējā programmatūra ir freeware. Tākā viss bumbās 😉
  Un ja tiek izmantota Win7 VUP licenze tad reida laikā viņiem par iepriekšējo Win nav nekāda daļa, jo veikalos VUP tirgoja tikai ja varēji uzrādīt Win sticky vai citus doc, kas apliecina ka tev ir legālais Win.

 • martins

  jautajums par apgreidu. oficiāli ir vajadzligs lai butu vecais oriģinālā versija, bet ja man kompis kam bija nakļeika nobeidzas un es uzliegu upgreidu uz jauna kompja(cik saptratu tā drīkst darīt), vai tad man vecais kompis ar jātur, lai var parādīt licenzi. uzņēmumos ir savādāk tur pavadzīmes jātur ilgi, bet privātiem kā ir, var kāds pastāstīt?

 • Mārcis

  Jūs nedrīkstējāt likt upgreidu uz cita datora. Upgreids ir paredzēts lai upgreidotu esošo datoru, uz kura ir OEM licences uzlīme. Upgreida licences (VUP) izmantošana uz jauna datora neatbilst licencēšanas līgumam, un pēc būtības ir nelikumīga.

  Kas attiecas uz privātpersonām, tad, protams, neviens nevar Jūs piespiest saglabāt pirkuma dokumentus. Ja pirkuma dokumenti nav saglabāti, Ekonomikas policija, pārbaudot uzinstalētās programmatūras legalitāti vadās pēc vispārējiem tiesību aktiem – tieši tā pat kā pārbaudē, vai, piemēram, auto nav zagts. Ekspertīze, liecinieki, pieprasījumi uz MS utt. utjp. Godīgi sakot, šādi gadījumi laikam ir liels retums, tāpēc precīzi paredzēt, kāda rīcība ir sagaidāma no tiesībsargājošo iestāžu puses, nav iespējams.

 • Minkucis

  Kas skaitās kā “esošais dators” ? Korpuss? 😛

 • martins

  es kā reiz interesējos par upgrade liceni microsoftā, tur man teica, ja man veicais dators izbeidzas tad es drīkstu likt to versiju uz jauna datora. OEM versijām legalitāti nosaka uzlīme? vai kā? un ja es upgrade versiju pēc vecā datora nāves vēlos uzlikt uz jauna datora, tad man vecais daors jāglabā uzlīmes dēļ? vai es kaut ko sapratu nepareizi

 • SAS

  Martins tu VUP vari likt pat uz pirātisko XP un neviens neko nepierādīs jo VUP licenzei ir jauns key, kurš ir legāls. Jā, OEM versijām legalitāti nosaka Microsoft uzlīme. Nav jaglabā vecais Dators dēļ uzlīmes, tas jau būtu apsurdi.

 • Kāda jēga pirkt VUP un likt uz pirātiskā XP? Tas būs tieši tik pat nelikumīgi, kā nepirkt neko un lietot Win 7. Lai VUPs būtu legāls, ir jābūt pirkuma dokumentiem uz XP vai Vistu, vai arī OEM uzlīmei uz kastes, kur uzinstalēts VUPs. Juridiskām personām pirkuma dokumenti ir obligāti.

 • SAS

  Tā starpcitu VUP drīkstēja pārdot tikai tiem kam bija uzlīmes un citi apliecinoši doc par to ka ir legālais Windows un tagad legalitāti apstiprina VUP cd ar key 🙂 Jo Microsoft ļauj likt VUP uz cita PC…un pēc upgrade neviens nepateiks ka esu uzlicis VUP uz nelegālā XP, jo update jau nāks 🙂 😀 Tākā viss štokos…
  Pa cik var dabūt Win7 PRO vai win7 Ultimate pērkot ar NEW PC???

 • aigars

  Vai Windows 7 Home Premium var lietot uzņēmuma vajadzībām?

 • nameisis

  Kāpēc gan ne

 • Windows7 HomePremium drīkst lietot uzņēmumos.

 • Arī interesē šis jautajums. Kur var par to palasīt? Microsoft mājaslapā neatradīju.